Rusza remont ul. Piwnej. Będą utrudnienia w ruchu

Już wkrótce jazda ulicą Piwną będzie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. W środę rozpoczną się prace związane z wymianą nawierzchni.

 

Wymiana nawierzchni będzie prowadzona na odcinku od ul. Dymka do ul. Kobylepole. Stara, zniszczona i dziurawa nawierzchnia zostanie zerwana, a w jej miejsce będzie ułożona nowa. Dzięki temu zwiększy się bezpieczeństwo i komfort przejazdu.

Prace rozpoczną się 7 kwietnia. Od tego czasu ulica objęta inwestycją będzie zawężana połówkowo. Dodatkowo zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy od ul. Kobylepole w kierunku ul. Dymka.

Objazd od ul. Dymka w kierunku ul. Kobylepole i ul. Stalowej zostanie wyznaczony ul. Majakowskiego i ul. Wilczą, na której także wprowadzony zostanie tymczasowo ruch jednokierunkowy.

Wygrodzony zostanie także pas do lewoskrętu z ul. Majakowskiego w ul. Piwną. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji.

Utrudnienia potrwają do 23 kwietnia. Użytkownicy proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac, a także zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.