Rozbój na Wildzie, policja szuka podejrzanych

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą śledztwo w sprawie rozboju. Związek z tym przestępstwem mogą mieć osoby zarejestrowane na nagraniach z monitoringu. Osoby, które rozpoznają rozpoznają mężczyzn ze zdjęć proszone są o kontakt z policjantami.

 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Wilda prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, do którego doszło 11 listopada 2020 r. przy ulicy Więzowskiej w Poznaniu. Tam, czterech mężczyzn weszło do mieszkania i grożąc pokrzywdzonym, doprowadzili ich stanu bezbronności. Ponadto napastnicy zniszczyli mieszkanie i zabrali z jego wnętrza pieniądze, telefon komórkowy, klucze, zapalniczki oraz perfumy.

Związek z tym przestępstwem mogą mieć osoby zarejestrowane na nagraniu z monitoringu, których wizerunek policja zaprezentowała na zdjęciach. 

Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Wilda pod numerem tel. 47 77 125-11 lub 12, 47 77 125-47 lub 112 – czynnym całą dobę lub mailowo na adres: dyzurny.poznan-wilda@po.policja.gov.pl.