To już pewne. Maciej Skorża trenerem Lecha Poznań

Lech Poznań doszedł do porozumienie z 49-letnim trenerem w sprawie przejęcia sterów nad pierwszym zespołem „Kolejorza” po niedzielnej potyczce ligowej z Legią Warszawa.

“Znajdujemy się w trudnym momencie, nasza drużyna gra od dłuższego czasu zdecydowanie poniżej oczekiwań i poniżej swoich dużych możliwości, które prezentowaliśmy wiosną i wczesną jesienią. Chcemy to zmienić i jesteśmy przekonani, że Maciej Skorża jest odpowiednią osobą żeby przywrócić Lecha na zwycięską ścieżkę. Znamy się z trenerem doskonale. Cenimy jego warsztat i zaangażowanie. Trener blisko współpracował z dyrektorem sportowym Tomaszem Rząsą i wieloma innymi osobami, które pracują dzisiaj w Lechu. Kiedy w 2015 roku rozstawaliśmy się powiedzieliśmy sobie, że chcielibyśmy żeby jeszcze kiedyś poprowadził „Kolejorza” i dzisiaj ten powrót staje się faktem”

powiedział prezes Piotr Rutkowski.

Maciej Skorża podpisał z Lechem Poznań kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2023 roku i tym samym dostąpi po raz drugi zaszczytu poprowadzenia tej drużyny w swojej karierze.