Letnie Brzmienia ponownie w Parku Starego Browaru. Znani są już pierwsi artyści

Pogoda w ostatnich dniach zdecydowanie wzmaga tęsknotę latem, a zamknięcie miejsc kultury sprawia, że coraz więcej osób z utęsknieniem wypatruje imprez plenerowych. Już teraz można zacząć planować letnie miesiące, ponieważ jak poinformował Stary Browar, już za dwa miesiące po raz drugi będzie gospodarzem wakacyjnego cyklu koncertów Letnie Brzmienia. Na scenie wystąpią m.in. Sanah, Krzysztof Zalewski i Nosowska.

 

Już po raz drugi w Parku Starego Browaru odbędzie się cykl koncertów Letnie Brzmienia. W plenerowym wydaniu muzycy spotkają się z fanami w letnich miesiącach w samym centrum Poznania.

Cykl rozpocznie się w czerwcu i potrwa do sierpnia. Malowniczy teren parku w połączeniu z ciekawym architektonicznie budynkiem Starego Browaru zapewnią wyjątkową scenerię do letnich spotkań muzycznych. Otwarta, duża przestrzeń pozwoli na zachowanie odpowiedniego dystansu między uczestnikami wydarzenia.

Znane są już pierwsze gwiazdy, które będą rozgrzewać poznańską publiczność. To m.in. Kwiat Jabłoni, Sanah, Krzysztof Zalewski, Nosowska, Mery Spolsky czy Mezo.

Koncerty w ramach cyklu zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Szczegółowy harmonogram koncertów dostępny jest m.in. na stronie internetowej cyklu. Można tam znaleźć także informacje o biletach wstępu na wydarzenia.