Kolejne zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Grochowskiej

W czwartek rozpocznie się kolejny etap prac związanych z wymianą nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i Grochowskiej. Wiąże się to również z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu.

 

Od czwartku, 22 kwietnia, wykonawca będzie realizował prace na pasach zewnętrznych ul. Grunwaldzkiej.

Kierowcy dojeżdżający ul. Grunwaldzką do skrzyżowania od strony stadionu, już od wysokości ul. Cześnikowskiej,  do dyspozycji będą mieli wewnętrzny pas ruchu służący do jazdy na wprost i skrętu w prawo. Pojazdom dojeżdżającym do skrzyżowania z przeciwnej strony umożliwiona zostanie jazda na wprost lewym, skrajnym pasem oraz skręt w prawo, w ul. Grochowską, prawym pasem.

W tym etapie ruch ulicą Grochowską od skrzyżowania z ul. Promienistą do ul. Grunwaldzkiej odbywać się będzie w obu kierunkach po jednym pasie jezdni zachodniej ul. Grochowskiej (z wyjątkiem dojazdu do posesji usytuowanych przy wschodniej jezdni, która na czas prowadzenia robót będzie drogą bez przejazdu). Kierowcy dojeżdżający ul. Promienistą od strony ul. Sowińskiego do ul. Grochowskiej będą mogli wyłącznie skręcić w prawo. Kontynuacja jazdy ul. Promienistą i jazda w kierunku ul. Grunwaldzkiej będzie możliwa po skorzystaniu z nawrotu na wysokości ul. Arciszewskiego.

Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.