Prezydent Jaśkowiak spotka się z mieszkańcami osiedla Główna

Prezydent Jacek Jaśkowiak spotka się z mieszkańcami osiedla Główna. Podobnie jak inne spotkania w ostatnim roku, realizowane będzie w formie zdalnej z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju.

 

Od czasu wybuchu pandemii, spotkania prezydenta Poznania z mieszkańcami organizowane są w formie zdalnej. Transmitowane są na kanale YouTube z możliwością bieżącego komentowania w celu zadawania pytań. Dzięki temu mogą wziąć w nim bierny i czynny udział wszyscy chętni.

Celem spotkań jest przedstawienie potrzeb, problemów i pomysłów lokalnej społeczności. Mieszkańcy mogą poruszać tematy, które dotyczą ich osiedla, a także składać propozycje inwestycji, rozwiązań czy wydarzeń.

Najbliższe spotkanie dotyczyć będzie osiedla Główna. Odbędzie się w czwartek, 22 kwietnia, o godzinie 17:00. O tej porze Jacek Jaśkowiak będzie rozmawiał z miejscową radą osiedla i tę część będzie można śledzić online poprzez transmisje na miejskim kanale YouTube.

Odpowiedzi na pytania zadane w czasie spotkania prezydent będzie udzielał po zakończeniu rozmowy z radą osiedla.

Następnie odbędzie się część indywidualnych spotkań z sześcioma mieszkańcami, którzy zgłosili chęć udziału w takim wydarzeniu. Ta część nie będzie transmitowana.