Wielkopolska promuje turystykę rowerową na targach w Holandii

W weekend Wielkopolska Organizacja Turystyczna promuje rowerową turystykę na targach Fiets en Wandelbeurs Online Experience 2021 w Holandii, które zastąpią targi organizowane corocznie w lutym w Utrechcie w Niderlandach i w Gandawie w Belgii.

 

W ostatnim czasie Wielkopolska Organizacja Turystyczna wzięła udział w kilku wirtualnych wydarzeniach targowych B2B. Teraz przyszła pora na pierwsze targi turystyczne online skierowane zarówno do turystów indywidualnych, jak również przedstawicieli mediów oraz holenderskiej i belgijskiej branży turystycznej.

Targi Fiets en Wandelbeurs Online Experience oferują odwiedzającym mnóstwo możliwości do poszukiwania inspiracji na wyjazdy związane z turystyką rowerową i wędrowną. Wielkopolska będzie promować się na polskim stoisku, dzięki współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna będzie udzielać informacji o regionie i możliwościach aktywnego wypoczynku. W programie targów znalazła się także prezentacja WOT o wielkopolskich szlakach rowerowych, w trakcie której turyści oraz touroperatorzy z Holandii mogli poznać trasy i atrakcje turystyczne znajdujące się w pobliżu. W trakcie spotkania networkingowego przedstawiciele firm turystyki przyjazdowej z Wielkopolski będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów i przedstawienia swojej oferty.

Dodatkowo Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie przygotował szereg działań promocyjnych online skierowanych do publiczności odwiedzającej corocznie targi Fiets en Wandelbeurs. O Wielkopolsce dowiedzą się m.in. z artykułów, newsletterów oraz wpisów w mediach społecznościowych.

Jeszcze przed targami na holenderskiej stronie Polskiej Organizacji Turystycznej ukazał się nowy artykuł o szlakach rowerowych w Wielkopolsce. Efektem tej współpracy oraz podjętych działań promocyjnych ma być większa liczba holenderskich turystów na wielkopolskich szlakach.