Nietypowa wystawa motoryzacji w Starym Browarze

Retro czy nowoczesność? Klasyka czy postęp? A może jedno i drugie? Miłośnicy zarówno klasyków jak i nowinek motoryzacji powinni zaznaczyć w kalendarzach daty 28 i 29 maja, ponieważ właśnie wtedy w centrum Poznania odbędzie się wyjątkowe motoryzacyjne wydarzenie.

Już pod koniec maja fani motoryzacji będą mogli wziąć udział w nietypowej wystawie, która pozwoli na porównanie retro pojazdów z ich współczesną wersją. Wydarzenie organizowane przez portale Codzienny Poznań oraz Moto Poznań, przy współpracy z Austor odbędzie się w centrum miasta.

W dniach 28-29 maja na terenie centrum handlu i sztuki Stary Browar stanie 10 par samochodów. W każdej z nich zaprezentowany zostanie model retro samochodu i jego współczesny odpowiednik. To gratka zarówno dla fanów klasyków motoryzacyjnych i historii jak i tych, którzy stawiają na nowoczesność i postęp motoryzacji. W wystawie wezmą udział takie marki jak m.in. Jaguar, BMW, Range Rover, Renault czy Volvo.

Samochody będą ustawione w różnych miejscach Starego Browaru. Przy każdej parze realizowany będzie także program na żywo, podczas którego omawiana będzie historia motoryzacji i danej pary pojazdów. Programy będą transmitowane na portalach codziennypoznan.pl oraz motopoznan.com.

Więcej informacji na temat wydarzenia już wkrótce.