W Poznaniu otworzył się pierwszy Primark. Co można tam kupić?

Primark, międzynarodowy detalista oferujący niesamowitą modę w niesamowitych cenach, otworzył dziś o godz. 10.00 drzwi swojego nowego sklepu w Posnanii w Poznaniu. Na powierzchni 3 500 mkw. klienci znajdą słynną modę Primark w atrakcyjnych cenach, w tym najnowsze kolekcje sezonu wiosna/lato, zupełnie nowe kolekcje licencyjne i artykuły codziennego użytku.

Maciej Podwojski, Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy tak skomentował nowy poznański sklep: Jesteśmy niezwykle podekscytowani mogąc nareszcie otworzyć nasze drzwi i powitać klientów w Primark w Poznaniu. Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce i cieszymy się na otwarcie nowego sklepu w Poznaniu, dzięki któremu będziemy mogli sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach.

Katja Lożina, Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Poznania podkreśla: Cieszymy się, że znana marka Primark wybrała Poznań jako swoją drugą lokalizację w Polsce. Z punktu widzenia Miasta, to nie tylko pozyskanie nowej marki modowej i wzmocnienie oferty handlowej, ale też stworzenie atrakcyjnych miejsc pracy dla wielu mieszkańców Poznania i regionu. Niewątpliwie, sklep Primark przyciągnie także sporo nowych klientów do Poznania.