Targi TUTU Polscy Projektanci od jutra w Starym Browarze

Targi TUTU Polscy Projektanci powracają i już od jutra zapraszają do Starego Browaru, by spotkać się z niezależnymi twórcami mody i ich projektami.

 

Targi mody TUTU Polscy Projektanci na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w Starym Browarze. Regularnie przyciągają miłośników mody, a także tych, którzy stawiają na oryginalność w modzie.

Rozpoczynająca się w piątek, 21 maja edycja będzie odbywać się pod hasłem „Moda dla przyjemności”. Prezentowane kolekcje przepełniać będą energetyczne kolory i wzory.

To okazja, by wzbogacić swoją szafę o nowe sukienki, płaszcze, bluzki, spódnice i inne elementy garderoby, a także szereg dodatków autorskich marek, które zwykle dostępne są jedynie online. Podczas Targów TUTU możliwe jest także porozmawianie bezpośrednio z projektantami, a zakup ich produktów to wspomaganie polskich twórców. Łącznie zaprezentuje się ponad 20 krajowych marek.

Targi TUTU Polscy Projektanci będą odbywać się w dniach 21-22 maja na poziomie 0 w Pasażu Starego Browaru, w godzinach otwarcia centrum, czyli 9:00-21:00.