Hej Poznań na żywo od 8:30

Już w najbliższy poniedziałek, o godzinie 8:30, zapraszamy na kolejną odsłonę programu Hej Poznań. Jak co tydzień, odwiedzą nas wyjątkowi goście, z którymi nasi dziennikarze przeprowadzą ciekawe rozmowy. W tym odcinku poruszymy wiele interesujących tematów.

W tym odcinku poruszymy wiele interesujących tematów.

Karol Raniszewski, Wiceprezes Zarządu Rowerowego Poznania opowie między innymi o tym, jak dużo samochodów przypada w tej chwili na mieszkańców Poznania, ale wskażemy też metody na to, jak te proporcje zmienić. Porozmawiamy o zaletach płynących z korzystania z innych rozwiązań komunikacyjnych – takich jak np. rower, który jest zbawienny nie tylko dla naszego organizmu, ale również dla środowiska.

Bez wątpienia kolejną ciekawą rozmową, będzie wywiad z Patrycją Wachońską, trenerką wystąpień publicznych. Jak opanować tremę związaną z występowaniem przed publicznością? Jak mówić tak, żeby nas słuchano? I w końcu, jak nabrać pewności siebie, która docelowo ma ogromne znaczenie nie tylko podczas publicznych wystąpień, ale też w życiu? Na te i inne pytania odpowiemy już w poniedziałek.

Patrycja Wachońska opowie też o tym, jak ważne w życiu jest bycie wyrazistym i podejmowanie nowych wyzwań nawet jeśli niejednokrotnie oznacza to wyjście ze swojej strefy komfortu.

To teraz coś dla fanów mody. I to wyjątkowej mody!

Alicja Janczak z Mystic Jackets pokaże nam, jak być oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju.

Tworząc dla swoich klientów spersonalizowane kurtki, wywołuje ogromny uśmiech na ich twarzach. Od jakiegoś czasu coraz częściej poszukujemy polskich czy lokalnych firm, które proponują nam niepowtarzalne ubrania. Często mamy potrzebe wyróżnienia się, chcemy mieć wpływ na to co i jak nosimy. W przypadku Mystic Jackets możliwości mamy bardzo dużo – jesteśmy w pełni decyzyjni co do użytego materiału, wzoru czy koloru.

Chwilę po godzinie 9 czeka nas bardzo ciekawa rozmowa z Wojciechem Manią z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz Anną Bilińską, właścicielką hotelu Hampton by Hilton Poznań.

Nasi goście opowiedzą o tym, jak po trudnym czasie pandemii odradza się cała branża turystyczna w stolicy Wielkopolski. Czy faktycznie jest tak, że wszyscy na to czekaliśmy? Jak wygląda na chwile obecną kwestia rezerwacji i samego funkcjonowania w hotelu czy innym obiekcie turystycznym? Odpowiedzi na te pytania postaramy się znaleźć w trakcie rozmowy z naszymi gośćmi.

Sztuka to taka dziedzina życia, która towarzyszy nam tak naprawdę cały czas.

To temat, na który porozmawiamy z naszym kolejnym gościem – Leszkiem Budaszem, absolwentem Poznańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych. Malarz i rzeźbiarz, autor wielu wystaw indywidualnych opowie nam o tym, jak ważną rolę sztuka odegrała w jego życiu. Porozmawiamy również na temat tajemniczej parady, która tydzień temu przeszła ulicami Poznania.

Na koniec coś dla fanów muzyki.

Na naszej kanapie zasiądzie Simon Wolf, z którym porozmawiamy o jego twórczości i wielkiej pasji jaką jest muzyka.

Simon Wolf, specjalnie dla Was, zagra i zaśpiewa nie tylko cover. Będziemy mogli przedpremierowo usłyszeć jego nowy utwór i przyznamy szczerze, że już nie możemy się doczekać!

Cały odcinek będzie bogaty w materiały dodatkowe, ciekawostki, a o Wasze umiejętności kulinarne zadba jak zawsze niezastąpiony Jakub Reszka, którego na pewno świetnie już znacie z naszych poprzednich spotkań.

Czekamy na Was od 8:30!