Koncert Simona Wolfa w codziennypoznan.pl

Do naszego studia zaprosiliśmy Simona Wolfa – muzyka i kompozytora, który udowodnił nam, że mamy w Poznaniu artystów, z których możemy być dumni.

Swoją wizytę rozpoczął wykonaniem coveru piosenki Krzysztofa Krawczyka ‘Chciałem być’, której nadał niepowtarzalny, akustyczny charakter. 

Simona Wolfa możemy kojarzyć z poznańskich restauracji czy samego Starego Rynku, gdzie od ponad 7 lat dzieli się z nami swoją twórczością. Jak sam mówi, muzyka daje mu niesamowitą radość i jest swego rodzaju odskocznią od codzienności. Bardzo ceni sobie też interakcje z publicznością, a jego koncerty są tak naprawdę zaproszeniem do zabawy i wspólnego czerpania z muzyki, która ma potężną moc.  

W rozmowie z Piotrem Szulcem opowiedział o tym, że muzyka daje mu możliwość poznawania wspaniałych ludzi i doświadczania niesamowitych przeżyć. 

I chociaż zazwyczaj wykonuje covery znanych piosenek, to w programie premierowo wykonał swój nowy utwór pod tytułem ‘Promise land’ i przyznamy szczerze, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. 

Przy akompaniamencie gitary akustycznej, wprowadził w naszym studio atmosferę spokoju i nostalgii. Jesteśmy zaszczyceni tym, że to właśnie my, wspólnie z naszymi widzami, mogliśmy jako pierwsi posłuchać tej wyjątkowej piosenki. 

Serdecznie dziękujemy, a Was drodzy czytelnicy, gorąco zachęcamy do posłuchania zarówno samej rozmowy, jak i wspomnianego utworu.