Darmowe treningi na świeżym powietrzu w Parku Starego Browaru powracają

Do Parku Starego Browaru powracają bezpłatne zajęcia sportowe. Dziś na chętnych czekać będzie joga na świeżym powietrzu.

 

To już kolejny rok, gdy Stary Browar zaprasza do ruchu na świeżym powietrzu. To okazja, by pod okiem profesjonalistów zadbać o zdrowie w miłej atmosferze i otoczeniu zieleni. Udział może wziąć każdy, bez względu na poziom zaawansowania. Wielu chwali sobie także to, że można przyjść zarówno w towarzystwie, jak i samemu i nigdy nikt nie czuje się osamotniony.

Parkowa przestrzeń zapewnia nie tylko świeże powietrze i zieleń, ale także możliwość zachowania swobody i dystansu społecznego między uczestnikami.

We wtorki odbywać się będą zajęcia z jogi. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą jedynie matę do jogi oraz wygodne ubranie, które nie będzie krępować ich ruchów. Z kolei w czwartki planowane są treningi interwałowe w formule HIIT. Wydarzenia zaplanowane są co tydzień o godzinie 18:00.

Nowością w tym roku będzie także trening w soboty. O 10:30 organizatorzy zapraszają na treningi CROSS.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. W przypadku treningów w czwartek i sobotę obowiązuje jednak lmit do 24 osób.

Już dziś odbędą się pierwsze zajęcia jogi. To dobra okazja, by rozruszać mięśnie po roku pandemii, gdy dla wielu aktywność fizyczna zeszła na dalszy plan, a życie przeniosło się głównie do trybu zdalnego, przed komputerem.

W przypadku niepogody zajęcia zostają odwołane.