„Z West Endu na Grunwaldzką” – koncert musicalowy już dziś

„Z West Endu na Grunwaldzką” to tytuł dzisiejszego koncertu dyplomowego w Akademickim Teatrze Muzycznym „Olimpia” w Poznaniu. Widzowie będą mogli usłyszeć przeboje scen muzycznych m.in. z Londynu i Nowego Jorku.

 

Koncert będzie koncertem dyplomowym studentek poznańskiej Akademii Muzycznej, specjalizujących się w śpiewie musicalowym – Denisy Jarczak, Urszuli Laudańskiej, Klaudii Krupy-Kondraszewskiej i Anny Kurdybachy z klas: dr Joanny Horodko, dr Aleksandry Kamińskiej-Rykowskiej oraz mgra Damiana Aleksandra.

Na scenie wystąpi również studencki wokalny zespół musicalowy, zaproszeni goście, a całość uzupełni zespół taneczny pod kierownictwem Anny Beker. Towarzyszyć im będzie zespół instrumentalny pod kierownictwem Darka Tarczewskiego i Filipa Chojnackiego.

Podczas wydarzenia będzie można usłyszeć przeboje scen muzycznych Londynu i Nowego Jorku. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00 w Akademickim Teatrze Muzycznym „Olimpia” (ul. Grunwaldzka 22). Uczestnicy muszą mieć w czasie występu założone maseczki, a w budynku obowiązuje zasada dystansu społecznego.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, liczba miejsc jest ograniczona. Bezpłatne wejściówki będa wydawane bezpośrednio przed koncertem.