Jak dojechać na stadion komunikacją miejską? Kibice z biletami na mecz dojadą za darmo

Już dziś na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra towarzyskie spotkanie z reprezentacją Islandii. Z uwagi na wydarzenie, komunikacja publiczna w rejonie stadionu zostanie wzmocniona.

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Jak informuje ZTM Poznań, z uwagi na mecz linie tramwajowe numer 6 (od przystanku Półwiejska) oraz numer 13 (od przystanku Plac Wielkopolski) zostaną wzmocnione. Będą uruchamiane dodatkowe składy.

Z kolei po zakończeniu meczu, dodatkowe tramwaje skierowane zostaną w zależności od potrzeb na linie nr 1, 6, 13 i 15. Na linie autobusowe nr 163, 191 i 193 – kursujące w rejonie stadionu – skierowany zostanie tabor o dużej pojemności.

Jednocześnie ZTM informuje, że osoby posiadające ważny bilet na mecz Polska – Islandia będą mogły w jego ramach korzystać z komunikacji miejskiej ZTM w celu dojechania na stadion oraz powrotu do domu. Przejazdy w ramach biletu na mecz przysługują we wtorek (8 czerwca) od godz. 12:00 do godz. 22:30.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.