Małe zainteresowanie “Moto Fest”

Być może bardzo wysoka temperatura spowodowała, że większość poznaniaków wolała ten dzień spędzić na plażach i jeziorach a niżeli przyjść na pierwszą dużą imprezę odbywającą się po pandemii na MTP. A mają czego żałować. Zaangażowanie zarówno wystawców, jak i organizatorów było ogromne.

Na wysuwie można zobaczyć oryginalne samochody, które brały udział w Hollywoodzkich produkcjach. Czy pojazdy należące do znanych pisarzy czy biznesmenów.

Na stoisku firmy Austor można zobaczyć jednego z nielicznych Rolls Royce należących do byłego biznesmena Bogusława Bagsika, czy samochód, który brał udział w filmie z Denzelem Washingtonem American Gangster”. Najwięcej uwagi przykuwał nasz lokalny celebryta Joseph Ammisah z The Collection. Miał największe stoisko i mnóstwo reklam dookoła, a wieczorem zaprasza wybranych na zamkniętą imprezę podsumowującą Moto Fest.

Nie zabrakło także motoryzacyjnych klasyków, o które zadba Giełda Klasyków. W strefie francuskiej motoryzacji pojawiły się dwa samochody marki Citroen. Na MTP pojawiły się też kabriolety i Opel Olympia A Coupe z 1968 roku. Amerykański akcent zapewnią sportowy przedstawiciel końca lat 80., grzmiący silnikiem V8 Chevrolet Camaro RS oraz Ford Thunderbird S.C. Perłą w kolekcji Giełdy Klasyków będzie Fiat 130 Coupe.

Poznań Moto Fest będzie się odbywać w sobotę i niedzielę. Pierwszego dnia w godzinach 10:00-17:00, a drugiego 10:00-16:00.

Wejście na targi odbywać się będzie przez Hol Wschodni (ul. Głogowska), wjazd bramą nr 7 od strony ul. Bukowskiej.

Bilety można zakupić online na stronie ToBilet.pl. Pojedyncza wejściówka kosztuje 20 zł, ulgowy – 15 zł (dzieci od 7. do 15. roku życia i osoby z I grupą inwalidzką). Posiadacze Karty Dużej Rodziny wejdą za 10 zł, a dzieci do 6. roku życia włącznie – bezpłatnie.

Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, a także wypełnic ankietę epidemiologiczną.