Hej Poznań czyli jak co poniedziałek też.. hej muzyko!

Zaprosiliśmy do naszego studia wyjątkowego artystę – Filip Popów, bo o nim mowa, wraz z zespołem Ogień zwyciężył aż trzy nagrody na 54. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Jest artystą dla którego muzyka stała się nie tylko sposobem na życie, ale także światem, do którego ucieka od rzeczywistości. Tworzy już od ponad 15 lat, realizując się też jako Dj, autor tekstów czy organizator konkursu ‘Głos Warty Poznania’.

W rozmowie z Piotrem Szulcem opowiedział o planowanych warsztatach muzycznych dla dzieci, podczas których wystąpi w charakterze nauczyciela muzyki, ale też zaśpiewa razem ze swoimi młodszymi fanami.

Z uśmiechem na twarzy wspomina występ w Opolu podczas którego wraz z zespołem wykonał piosenkę ‘Mary Jane’ i która zdobyła uznanie zarówno krytyków jak i widzów. Warto wspomnieć, że jedną z trzech otrzymanych nagród była nagroda publiczności, a to ogromne i wyjątkowe wyróżnienie dla każdego artysty.

Nasz gość opowiedział też o swoich planach na przyszłość, między innymi o tym, że już niedługo pojawi się nowa płyta z autorskimi tekstami i utworami.

Podczas nagrania w studio wykonał dla naszych widzów cover piosenki ‘Sugar’, ale także utwór pod tytułem ‘Skocz ze mną’. Piękna piosenka, z tekstem skłaniającym do refleksji. I chociaż chcielibyśmy napisać coś więcej, to słowa są tutaj zbędne, po prostu posłuchajcie.

Ostatni czas był bardzo trudny dla wielu artystów, ale już teraz, z nieskrywanym entuzjazmem, zapraszamy Was 4 lipca do Komornik na koncert zespołu Ogień!