Kupuj koncertowo w Starym Browarze – zrób zakupy i odbierz bilet na koncert

W Starym Browarze ruszyły sezonowe wyprzedaże. Wiele marek już teraz proponuje zniżki nawet do -50%. W najbliższych tygodniach rabaty w browarowych sklepach pogłębią się jeszcze bardziej. Na zakupy warto wybrać się także z innego powodu: w Starym Browarze trwa akcja promocyjna Kupuj koncertowo. Paragony za zakupy można zarejestrować w aplikacji mobilnej i wymienić na darmowy bilet na koncert z cyklu Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru.

Zasada promocji jest prosta. Wystarczy w okresie trwania promocji (od 18 czerwca do 28 sierpnia lub wyczerpania nagród) zrobić zakupy o łącznej wartości min. 300 zł w przynajmniej trzech miejscach.

Do tej kwoty można zaliczyć nie tylko wydatki ze sklepów, ale także rachunki z punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Zebrane paragony należy zeskanować w aplikacji mobilnej Starego Browaru (dostępnej w AppStore oraz GooglePlay). Po zebraniu 300 punktów (1 zł = 1 punkt) wystarczy zamówić nagrodę – bilet na koncert – w aplikacji. Regulamin promocji Kupuj koncertowo w Starym Browarze dostępny jest na stronie centrum.

 

Letnie Brzmienia to jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego lata w Poznaniu. Na scenie w browarowym Parku wystąpią m.in. Kwiat Jabłoni, Krzysztof Zalewski, Brodka, Nosowska, Kortez i LemON. Koncerty odbywają się w weekendy od 25 czerwca do końca sierpnia. Pełen program dostępny jest tutaj