Modowe szaleństwo w Starym Browarze od dziś, przez cały weekend

W Starym Browarze rozpoczyna się dziś modowe szaleństwo. Czerwcowa edycja targów TUTU to okazja do poznania najnowszych trendów czy unikalnych projektów i wzbogacenia swojej garderoby o odważniejsze kolory czy kroje.

 

Targi TUTU w Starym Browarze na stałe wpisały się nie tylko w kalendarium wydarzeń w tym miejscu, ale także wydarzeń modowych w Poznaniu. Czerwcowa edycja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do niedzieli, 27 czerwca (niedziela handlowa).

Co tym razem czeka na odwiedzających? Jak zauważają organizatorzy, lato to czas odważniejszych decyzji modowych, a czasem nawet i „szaleństwa”. Wśród kolekcji prezentowanych na targach nie zabraknie odważnych krojów i przede wszystkim kolorów. Jak zawsze będzie można uzupełnić to unikatowymi dodatkami i nietuzinkową biżuterią.

„Na czerwcowych targach po raz pierwszy w Starym Browarze będzie można kupić kolekcję kultowej marki Elementy (stoisko marki TUTU). W targowej ofercie TUTU znajdzie się także niespodziankowy asortyment Risk Made in Warsaw, najnowsza kolekcja Lidii Kality, letnie nowości od Just Paul, buty Vanda Novak oraz ciekawe marki biżuteryjne. W Pasażu stanie również stoisko Lamita Organic z ubraniami i dodatkami dla kobiet i dziewczynek w energetyczne, kolorowe printy. W najnowszej kolekcji Lamita znalazły się m.in. modne szorty-kolarki, ręcznie robione swetry w pastelowych kolorach i akcesoria do włosów. Oryginalnym i funkcjonalnym dodatkiem na wakacyjne wyjazdy będą torby Seashopper z żagli z recyclingu. Nowe kolekcje zaprezentują także Bucle, Pracownia Fio, Synthetic 100% natural, Kosowska, Odzieżowe Pole, Intensi i Angaretchka. Na targach w Starym Browarze zaprezentują się także Czajkowski z autorskimi torbami i nerkami oraz biżuteryjne brandy MOMA i Buba always with me.” – zapowiadają organizatorzy.

Co ważne, marki prezentowane podczas Targów należą do polskich, niezależnych projektantów, którzy przykładają dużą uwagę do etyki pracy i poszanowania dla środowiska.

Mimo, że większość kolekcji jest unikatowa, to projektanci uwzględniają aktualne trendy modowe.

Targi TUTU odbywać się będą w Pasażu Starego Browaru od piątku, 25 czerwca, do niedzieli, 27 czerwca.