Na wakacje z lotniska Poznań-Ławica. Promocja na loty w ponad 20 kierunkach

Kto jeszcze nie zaplanował tegorocznych wakacji, a chciałby zwiedzić Europę lub odwiedzić bliskich, może skorzystać z promocyjnych cen linii Ryanair, która w wakacyjnym rozkładzie lotów z lotniska Poznań-Ławica uwzględniła ponad 50 lotów tygodniowo w 22 kierunkach.

 

Po problemach związanych z pandemią koronawirusa, branża lotnicza i turystyczna powoli się odradzają. W przypadku Poznania, pasażerowie mogą korzystać z kilkudziesięciu połączeń z lotniska na Ławicy. Ponad 50 lotów tygodniowo w w okresie letnim wykonuje linia Ryanair, która lata w 22 kierunkach, w tym czterech nowych, o których pisaliśmy w kwietniu tego roku, czyli do Puli, Wenecji, Lwowa i Birmingham (więcej tutaj).

Pasażerowie poznańskiego lotniska mogą wybrać kierunki oferowane przez różnych przewoźników, znane jako te typowo do wakacyjnego relaksu jak i zwiedzania.

W przypadku Ryanair do piątku, 9 lipca, można skorzystać z promocji na bilety, które dostępne są na stronie przewoźnika. Ceny rozpoczynają się od 89 złotych.

„Aby uczcić oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego i ogłoszenie post-covidowego rozkładu lotów z Poznania, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podroż do końca października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com lub przez aplikację do piątku 9 lipca do północy” – Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair

Zadowolenia z powodu odbudowy branży lotniczej i turystycznej po roku restrykcji nie kryje wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica, Grzegorz Bykowski.

„Odbudowa ruchu lotniczego przez linię lotniczą Ryanair z Poznania, to najważniejszy sygnał nie tylko dla lotniska, ale przede wszystkim dla mieszkańców regionu spragnionych wakacyjnego odpoczynku. To sygnał dla ruchu turystycznego, z i do Wielkopolski, przeżywającego bardzo trudne chwile związane z pandemią COVID-19” – wskazał wiceprezes