“Hej Poznań” w letnim wydaniu

Kolejny tydzień za nami a to oznacza, że czas na nowy odcinek Hej Poznań! Zaczniemy rozmową z Patrykiem Markiewiczem i Łukaszem Bittnerem z firmy EcoProperty Sp. Z o.o.

To firma, która została stworzona przez ekspertów i osoby z wieloletnim stażem jeżeli chodzi o rynek nieruchomości i finansów. Chociaż spółka istnieje od niedawna, warto podkreślić, że jej członkowie to ludzie, którzy wcześniej przez ponad 10 lat współtworzyli biuro INVENTUM, a ich doświadczenie jest imponujące.

 

Łukasz Bittner i Patryk Markiewicz w rozmowie z Anią Drzazgą opowiedzą o tym jak faktycznie wygląda rynek nieruchomości w Poznaniu. Na podstawie swoich spostrzeżeń odpowiedzą na wiele nurtujących nas pytań i podzielą się z nami swoją wiedzą, którą zdobywali przez lata. 

Czas na chwilę rozmowy o aktywności fizycznej! Dla niektórych z nas stała się sposobem na życie, dla innych nadal jest zmorą, z którą starają się walczyć. Czas wakacji jednych zachęca do podjęcia rękawicy, innych z kolei wprowadza w stan błogiego lenistwa. 

Tych mniej aktywnych spróbują ruszyć z kanapy Paulina Zaleszczak, Partner Zarządzający klubu sportowego Harder wraz z Adamem Andrzejewskim, trenerem personalnym z wieloma sukcesami na koncie. 

A jeżeli już zadbamy o ciało to czas na temat, który lubicie najbardziej czyli rozwój. Nasze studio odwiedzi Agata Gorzelana-Weinstok, twórczyni przestrzeni rozwojowej Agata’s Way To Grow.

W rozmowie z Anią Drzazgą certyfikowana trenerka biznesu podpowie nam jak skutecznie szukać pracy. Opowie też o tym, że dzięki nieustannemu wkładowi we własny rozwój potrafi wydobywać potencjał zarówno swój jak i innych osób, które spotyka na swojej drodze. 

Było już o aktywności fizycznej, to czas na chwilę odpoczynku. 

Do naszego studia zaprosiliśmy psycholog Nataszę Chmielewską, z którą Piotr Szulc porozmawia o, jakże znanym już, work-life balance. 

To określenie, z którym coraz częściej spotykamy się w mediach społecznościowych, radiu czy telewizji. Co właściwie oznacza? Jak osiągnąć te równowagę o której mowa, ale przede wszystkim, jak naprawdę odpocząć w wakacje? Nasz gość zdradzi Wam 5 sposobów na prawdziwy, wakacyjny relaks. 

Relaks może przyjmować różne formy, jedną z nich bez wątpienia jest.. muzyka. Zofia Blew i Michał Pudełko ze Sceny Nad Rusałką, opowiedzą o jednym z najbardziej klimatycznych wydarzeń tego lata czyli cyklicznych koncertów nad jeziorem. W każdy czwartek posłuchać możecie młodych, zdolnych artystów a więcej na ten temat opowiedzą Wam nasi poniedziałkowi goście. 

Tuż po godzinie 10-tej na naszej kanapie zasiądzie Błażej Patryn czyli Rzecznik Portu Lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawkiego. Podczas rozmowy z Piotrem Szulcem opowie o najczęstszych wakacyjnych destynacjach, ale też o rekordowej liczbie połączeń z poznańskiej Ławicy.

Czy trudny czas pandemii, który dosłownie sparaliżował całą branżę turystyczną, mamy już za sobą? Czy po zniesieniu obostrzeń wszyscy ruszyli na wakacje, a może jednak strach i niepokój pozostał i wcale tak często nie odwiedzamy innych krajów? Na te i inne pytania odpowiedzi poznacie już w poniedziałek.

Warto dodać, że nasz program uświetni jak zawsze sam Jakub Reszka, a to oznacza, że będzie i smacznie i zabawnie! 

Do zobaczenia!