Policja jest przekonana, że zaginiony nastolatek nie żyje. Komendant wyznaczył nagrodę za pomoc w śledztwie

Komendant Wielkopolskiej Policji wyznaczył nagrodę pieniężną za pomoc w sprawie zaginięcia 17-latka z miejscowości Tarnowa niedaleko Wrześni. Według ustaleń policjantów z poznańskiej komendy, nastolatek Fabian Zydor został zamordowany, a jego ciało ukryte.

 

Fabian Zydor zaginął 30 października 2016 roku, kiedy to wieczorem poszedł na spotkanie z kolegami do jednego z domów na terenie miejscowości Tarnowa niedaleko Wrześni. Po wyjściu ze spotkania nie dotarł do domu oddalonego o zaledwie kilkaset metrów. Ślad po nastolatku zaginął i do tej pory nie udało się go odnaleźć.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu na podstawie zebranego materiału w sprawie są przekonani, że nastolatek został zamordowany, a jego ciało ukryte. Nadal jednak nie są znane okoliczności sprawy.

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu podjął decyzję o wyznaczeniu nagrody w wysokości 10 tysięcy złotych dla osoby, która przekaże informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia sprawy.

Funkcjonariusze proszą o kontakt z oficerami zajmującymi się tą sprawą pod nr tel. 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Funkcjonariusze wszystkim kontaktującym się osobom zapewniają pełną anonimowość.