Sklepy MediaMarkt w Poznaniu zapewniają najniższe ceny

W sklepach MediaMarkt w Poznaniu trwa wyjątkowa akcja „Najlepsze ceny! Mamy to!”. Popularna sieć zapewnia, że w jej poznańskich marketach klienci kupią nowoczesną elektronikę w najniższych cenach. Jeśli okaże się, że ceny wybranego produktu są niższe u największych konkurentów, to MediaMarkt obniży koszt zakupu swojego produktu. Wystarczy być członkiem Klubu MediaMarkt!

Ile razy zastanawialiście się, czy wybrany przez Was sprzęt elektroniczny dostępny jest w najlepszej cenie?

Każdy z nas chciałby mieć dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert. Często wiąże się to z koniecznością wyboru pomiędzy niskimi kosztami, a jakością oferowanych towarów lub usług. Jest to szczególnie ważne, gdy decydujemy się na zakup sprzętu elektronicznego, który ma posłużyć nam przez kolejne lata. W Poznaniu MediaMarkt, jako pierwszy adres dla osób zainteresowanych nowymi technologiami, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i ogłasza wyjątkowy program

„Najlepsze ceny! Mamy to!”. 

Lider wśród sklepów z elektroniką użytkową przygotował wyjątkową ofertę dla użytkowników nowych technologii w stolicy Wielkopolski. Klienci sklepów MediaMarkt dostają obietnicę najniższej ceny. Sieć zobowiązuje się do obniżenia ceny produktu, jeżeli okaże się, że jej główni konkurenci oferują go taniej. 

„Najlepsze ceny! Mamy to!” to wyjątkowa oferta, skierowana do naszych Klubowiczów, korzystających z poznańskich sklepów. Zależy nam, by nasi klienci byli nie tylko zadowoleni z jakości produktów i naszych usług, ale także dajemy im pewność, że kupują w najlepszej cenie. Jeśli znajdą u konkurencji taki sam sprzęt w niższej cenie niż w naszych sklepach stacjonarnych, to specjalnie dla nich obniżymy naszą cenę. Dzięki temu mają pewność, że wybrali najlepszą możliwą opcję”

 podkreśla Wioletta Batóg, rzecznik prasowy MediaMarktSaturn Polska.

Zasady uczestnictwa w programie są bardzo proste. Wystarczy być zarejestrowanym Klubowiczem MediaMarkt i udać się na zakupy do jednego z poznańskich sklepów sieci. Co ważne, do Klubu MediaMarkt można z łatwością dołączyć w każdej chwili, także w momencie dokonywania zakupu. Nowy uczestnik może od razu skorzystać z gwarancji najlepszej ceny, a także z wielu innych benefitów. Klubowicze mają  m.in. możliwość korzystania ze specjalnych ofert i promocji przez cały rok. Już na starcie otrzymują powitalny kupon rabatowy o wartości 40 złotych przy zakupach za minimum 650 zł.  Otrzymają również nagrody niespodzianki za zakupy i mają możliwość skorzystania z wydłużonego  terminu zwrotu i wymiany towarów – aż 45 dni. 

Każdy, niezależnie czy jest pasjonatem technologii, czy po prostu jej codziennym użytkownikiem, znajdzie w MediaMarkt produkty i usługi dopasowane do swoich potrzeb. Teraz klienci poznańskich sklepów marki mają również pewność, że kupują w najlepszych cenach. 

Warto przekonać się osobiście i odwiedzić najbliższy sklep MediaMarkt w Poznaniu. Dowiedz się więcej.