Policja poszukuje zaginionej 13-latki z Poznania (Aktualizacja)

Policjanci z Poznania poszukują zaginionej 13-letniej Marianny P. Rodzina nie ma kontaktu z dziewczyną od poniedziałku, 19 lipca.

Jak informuje Policja, 13-latka wyszła z domu przy ul. Skarbka 19 lipca, około godziny 13:00. Od godziny 21:00 tego dnia rodzina nie ma z nią kontaktu.

Nastolatka ma 163 cm wzrostu i waży 55kg. Ma ciemne, długie i zwykle rozpuszczone włosy.

W dniu zaginięcia była ubrana w niebieską koszulkę, krótką, białą spódniczkę i białe trampki z odręcznie wykonanymi rysunkami.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej aktualnego pobytu proszone są o kontakt z policjantami z poznańskiego Grunwaldu pod numerem telefonu 47 77 121 11/12 lub 112.

 

Tymczasem na jednym z profili na portalu Facebook osoba o tym samym imieniu i nazwisku skomentowała post poświęcony poszukiwaniom. Prawdopodobnie jest to konto zaginionej nastolatki, jednak nie ma pewności co do tego, kto napisał komentarz. Policja nadal uznaje ją za zaginioną, ponieważ nie ustalono miejsca jej pobytu.

 

AKTUALIZACJA (13:52):

Policja poinformowała, że dziewczyna została odnaleziona przez funkcjonariuszy z Grunwaldu “cała i zdrowa”. Podziękowano także za wszelkie informacje dotyczące możliwego miejsca jej pobytu.

Część osób sugeruje, że dziewczyna sama zdradziła swoją lokalizację, gdy zalogowała się na portalu społecznościowym, by komentować posty o swoim zaginięciu.