Zwierzęta, angielski i dźwięki liderami kolejnego weekendu Lata na Madalinie

Kolejny weekend wakacji oznacza kolejne atrakcje w ramach Lata na Madalinie! W tym tygodniu wielokrotnie pojawi się temat zwierząt, dźwięków oraz języka angielskiego. Coś dla siebie znajdą zarówno dzieci jak i dorośli.

 

W sobotę atrakcje rozpoczną się w samo południe od zajęć rozwojowych dla najmłodszych. Godzinę później planowane jest spotkanie z przyrodą i warsztaty „Ptaki w mieście”. Od 14:00 będzie można dowiedzieć się czegoś więcej na temat jerzyków – niezwykle pożytecznych ptaków żyjących w mieście. Opowie o nich podczas spotkania edukacyjnego „Jerzyki – niezwykłe ptaki” Adam Gatniejewski.

O godzinie 15:00 maluchy zostaną zaproszone na sensoryczny angielski, a 45 minut później angielski w działaniu będą poznawać dzieci starsze. Dzień atrakcji zakończy się relaksem i „kąpielą w dźwiękach” planowaną na 17:30.

W niedzielę już od 11:45 będzie można „wyginać śmiało ciało” podczas zajęć ruchowych i kondycyjnych. O 12:30 w ramach spotkań z przyrodą odbędą się warsztaty „Niezwykły świat owadów”.

O 13:00 rozpocznie się kiermasz charytatywny towarzyszący warsztatom „All about pandas” na rzecz Michałka Tarachowicza chorującego na złośliwego raka mózgu.

Same warsztaty „All about pandas” rozpoczną się o 13:30 i będą prowadzone w języku angielskim.

O 14:00 spotkanie z uwielbianym przez wielu Wujkiem Ogórkiem. Godzinę później odbędą się zajęcia plastyczne w języku angielskim „all about pandas”.

O 15:30 kultowe Madalingo, czyli bingo na Madalinie. Około 16:00 rozpoczną się rozgrywki siatkówki plażowej.

Niedziela zakończy się muzycznie – koncertem Loop Trigger planowanym na 17:30.

Przez cały czas trwania wydarzeń do dyspozycji tor wodny, trampoliny, strefa plażowa i strefa dziecięca, wielkie planszówki, animacje itp. Wszystkie atrakcje Lata na Madalinie są bezpłatne.