“Rozpoznani Nierozpoznani” – poruszający spektakl na poznańskiej Cytadeli

Już dziś pierwsza z kilku okazji do obejrzenia w Poznaniu spektaklu „Rozpoznani Nierozpoznani”. Wydarzenie odbędzie się na poznańskiej Cytadeli, przy rzeźbach „Nierozpoznani” Magdaleny Abakanowicz.

 

Spektakl „Rozpoznani Nierozpoznani” to twórczość Teatru Ewolucji Cienia, który prezentuje się na terenie nie tylko w Polsce, ale także w innych państwach. Dziś pierwsza z wyjątkowych okazji, by zobaczyć spektakl w Poznaniu.

Widzowie mogą zobaczyć „ożywione” słynne rzeźby Magdaleny Abakanowicz, dobrze znane z poznańskiej Cytadeli. To poruszająca historia przedstawiona w wyjątkowy sposób i przy wykorzystaniu sztuki statycznej, jaką są rzeźby artystki. Ci, którzy już widzieli spektakl określają go jako poruszający, wzruszający, a także nieco przerażający.

Teatr Ewolucji Cienia zagości na poznańskiej Cytadeli trzykrotnie. Dziś, 29 lipca, o godzinie 21:30 planowany jest pierwszy z pokazów otwartych. Kolejne odbędą się 8 sierpnia (o godzinie 21:00) oraz 17 września (o godzinie 20:00). Wszystkie będą miały miejsce przy rzeźbach „Nierozpoznani”.

Prezentacje spektaklu są częścią szerokiego programu wydarzeń, upamiętniających w tym roku postać Magdaleny Abakanowicz i jej zasługi dla Miasta Poznania.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.