Od poniedziałku startuje “Studio Browar Wakacje”

Od kilku dni zapowiadaliśmy dla Was niespodziankę na poniedziałkowy program 9 sierpnia. Najwyższa pora zdradzić o co chodziło. Hej Poznań to od teraz.. Studio Browar Wakacje! I nic dziwnego, że wiele mówi Wam ta nazwa, bo to nie pierwsza edycja tej odsłony naszego programu.

Poprzednie edycje Studio Browar Wakacje realizowaliśmy na Dziedzińcu Sztuki. Zdecydowaliśmy się powrócić do tej formy programu, bo byliście nią zachwyceni! Warto podkreślić, że podczas zeszłorocznej edycji programu odwiedzili nas niesamowici goście i specjaliści z różnych branż. Zrealizowaliśmy dla Was też mnóstwo materiałów dodatkowych i relacji z wielu wydarzeń. Był też cykl wywiadów historycznych, które cieszyły się ogromną popularnością.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na powrót do tej formy programu. Tym razem będzie szczególnie wyjątkowo, bo zabierzemy Was na taras Starego Browaru, do którego na co dzień nie ma dostępu nikt poza pracownikami. To pozwoli inaczej spojrzeć na obiekt, który choć znamy od lat, to kryje przed nami jeszcze wiele tajemnic!

Będzie o ekologii, rozwoju osobistym, historii i motoryzacji. Nie zabraknie tematów związanych ze sportem, przybliżymy Wam też wiele lokalnych inicjatyw. Jedno się nie zmienia – rozmowy z gośćmi przeprowadzą jak zawsze nasi niezastąpieni i znani już Wam dziennikarze – Piotr Szulc i Ania Drzazga.

Bądźcie z nami już w ten poniedziałek!