Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zacznij tydzień z “Hej Poznań”!
Zacznij tydzień z “Hej Poznań”!
Zaczynamy nowy tydzień z nową energią! Poniedziałkowy poranek to oczywiście nowy odcinek “Hej Poznań”. Z kim i o czym będziemy...
Czytaj więcej
Facebook-f Twitter Instagram
Codzienny Poznań
Codzienny Poznań
Menu
Wiadomości
Kultura
Sport
Styl życia
Biznes
Turystyka
Ekologia
Moto
Zdrowie
Hej Poznań
Historia Poznania
Nowe Miasto
Wilda
Jeżyce
Stare Miasto
Grunwald

Strona główna » Blog » Wiadomości » Potrącenie pieszej przez autobus na ul. Starołęckiej

Potrącenie pieszej przez autobus na ul. Starołęckiej

Na ul. Starołęckiej w rejonie pętli tramwajowej „Starołęka” doszło do potrącenia pieszej przez autobus komunikacji miejskiej. Według świadków do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Występują utrudnienia w ruchu, okolica się korkuje.

Przez Codzienny Poznań AK fot. pixabayW Moto, Nowe Miasto, Wiadomości, wypadkiDnia 10 sierpnia, 2021
Tagi: piesza-potrąconapotrącenie-pieszego

Nawigacja wpisu

Poprzedni
Poprzedni

“Fakty, nie mity” – Mariusz Wiśniewski “wypunktował” krytykujących przebudowę Rynku Łazarskiego

Następny
Następny

Ruszył proces księdza oskarżonego o molestowanie ministranta. Poznańska kuria nie przekazała dokumentów

Zobacz również

  • Potrącenie na ul. Browarnej – duże korki w okolicy!
  • Potrącenie na ul. Zamenhofa, utrudnienia w ruchu
  • Potrącenie pieszego w rejonie pętli Stomil
  • Potrącenie pieszego na ul. Krańcowej
  • Potrącenie osoby pieszej na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i Poznańskiej, trwa akcja ratownicza
  • Przerażający wypadek w Mosinie nagrany przez kamerę. Kobieta potrąciła pieszą i przejechała po niej
  • Potrącenie pieszej na ul. Ściegiennego
  • Potrącenie pieszego na ul. Żegrze – utrudnienie w ruchu
49 lat temu połączono tramwajami pl. Wielkopolski ze Śródką
49 lat temu połączono tramwajami pl. Wielkopolski ze Śródką
A. Karczewska
Rury Poznańskie, czyli słodka poznańska tradycja
Rury Poznańskie, czyli słodka poznańska tradycja
A. Karczewska
76 lat temu uruchomiono pierwszą po wojnie autobusową linię podmiejską
76 lat temu uruchomiono pierwszą po wojnie autobusową linię podmiejską
A. Karczewska
Fontanna Wolności działa od 14 lat
Fontanna Wolności działa od 14 lat
poladm
Więcej
 
 
Polska
Sport
Biznes
Lifestyle

© 2026 CodziennyPoznań

Polityka prywatności
Reklama
Kontakt

Realizacja