Studio Browar i przygotowania do jesieni

Studio Browar Wakacje to program, w którym rozmawiamy z ludźmi ze świata kultury, biznesu, historii czy mody. Nie inaczej będzie i tym razem, bo nasze plenerowe studio odwiedzą naprawdę wyjątkowi goście.

Na początek Ania Drzazga porozmawia z na pewno świetnie Wam znaną Anią Adamczyk z programu Hotel Paradise. Zapytamy o to, co właściwie ciekawi chyba wszystkich. Czy warto zgłosić się do takiego programu? Jakie niesie to ze sobą plusy i minusy, ale też w jaki sposób najlepiej wykorzystać swoje 5 minut w show biznesie.

Kolejnym gościem będzie Emilia Burkiewicz, z którą porozmawiamy na bardzo ciekawy temat jakim jest.. joga dla dzieci!

Joga to rodzaj aktywności, na który coraz częściej decydujemy się my, dorośli. To system filozofii indyjskiej, który zajmuje się związkami pomiędzy ciałem a umysłem. Dlaczego warto rozważyć ćwiczenie jogi ze swoim dzieckiem? Na to i inne pytania odpowie nasz gość.

Ania Drzazga do naszego studia zaprosiła też Aleksandrę Majer i Katarzynę Pierzynowską z kolektywku Bojka.

To feministyczny kolektyw nurkowy, który jest bardzo nietuzinkową inicjatywą. Z pewnością warto będzie posłuchać tej rozmowy!

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny, dlatego czas na temat dotyczący najmłodszych! Manu Kids to wyjątkowy sklep dla dzieci, w którym kupicie nie tylko wyjątkowe, modne ubrania, ale też możecie wybierać spośród mnóstwa kreatywnych i intrygujących zabawek. Właściciel sklepu, Marcin Szulc, opowie o wyprawkach na nowy rok szkolny, podpowie co jest niezbędne, a z czego być może warto zrezygnować.

Czy zagraniczna podróż w pojedynkę to coś, na co zdecydowałby się każdy? Taka decyzja bez wątpienia wymaga wiele odwagi. Na pewno nie brakuje jej Marii Frąckowiak, znanej jako Mery The Explorer, która, na podstawie swoich doświadczeń, opowie więcej o podróżowaniu solo.

Piotr Szulc zaprosił także do studia Kamila Wysoczańskiego, wraz z którym przeniesie nas na moment do krainy piwa.

Poznański Lotny Festiwal Piwa, który zaczyna się juz 27 sierpnia, bez wątpienia przyciągnie tłumy poznaniaków. Dowiemy się jakie atrakcje na nas czekają w tym roku. Wydarzenie odbędzie się na Placu Wolności, wstęp jest bezpłatny.

Ostatnim gościem naszego programu będzie Krzysztof Deszczyński.

Gość Tatiany Sokołowskiej to inicjator budowy pomnika Bohdana Smolenia, który odsłonięto w czerwcu tego roku na poznańskich Rybakach. Projekt pomnika wykonał Piotr Socha.