Potrącenie pieszego na ul. Marka z Aviano. Policja szuka sprawcy i świadków

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Poznaniu poszukują sprawcy oraz świadków potrącenia pieszego w rejonie ul. Marka z Aviano i Mateckiego. Do wypadku doszło w ubiegłym miesiącu.

 

Postępowanie prowadzone przez poznańskich funkcjonariuszy dotyczy zdarzenia, do którego doszło 12 sierpnia, około godziny 8:15 w rejonie ul. Marka z Aviano i Mateckiego, w okolicach przejazdu kolejowego Morasko.

Kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego powodując u niego obrażenia ciała. Po wypadku kierowca udzielił pomocy poszkodowanemu 69-latkowi i zawiózł go do miejsca zamieszkania seniora. Następnie jednak odjechał bez podawania swoich danych personalnych.

Policja prosi kierowcę samochodu, który brał udział w zdarzeniu o kontakt. Ten sam apel skierowano do świadków wypadku i osób posiadających istotne informacje na ten temat. Kontaktować się należy z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu pod numerem telefonu: 47 771 36 17, 47 77 130 90 w godzinach 7:00 – 15:00 lub 47 77 156 13 – czynny całą dobę.