Kolorowe sny Bartka Wrony!

Kto z nas do dziś nie śpiewa tego wielkiego przeboju gdy tylko go usłyszy? Do naszego studia zaprosiliśmy Bartka Wronę, członka legendarnego już zespołu Just 5!

Ten polski boysband,  którego członkowie zostali wyłonieni na podstawie castingu w marcu 1997r. Grupę tworzyli Grzegorz Kopala, Shadi Atoun, Daniel Moszczyński, Robert Kryla i właśnie Bartek Wrona. Mieli od 15 do 25 lat.

Nasz gość to nie tylko wokalista, ale też autor tekstów i producent muzyczny. Swoją przygodę z zespołem wspomina z uśmiechem, choć wiele razy podkreślał też, że dla młodego chłopaka, który dodatkowo musiał się uczyć, był to bardzo intensywny czas. A piosenkę ‘Kolorowe sny’ zna chyba każdy polak!

– Zaśpiewałem ją milion razy. I to jest taki utwór i tak samo cały zespół Just 5, to jest taki tatuaż, którego nigdy nie zmyje. Ja się tego nie wstydzę i na każdym koncercie zawsze kończę tą piosenką cały występ, dlatego, że życzę wszystkim udanego wieczoru i pięknych.. kolorowych snów! – opowiada nasz gość.

Bartek Wrona w weekendy koncertuje, a w tygodniu, jak sam o sobie mówi jest.. house managerem! Zajmuje się domem, dziećmi, jego pasją jest gotowanie. I świetnie się w tym odnajduje, sprawia mu to dużo satysfakcji. W rozmowie podkreślił, że jeśli nie byłby wokalistą, to z dużą pewnością zostałby kucharzem.

Czym teraz zajmuje się Bartek Wrona jeżeli chodzi o muzykę?

– Cały czas jestem w takim klimacie popowym. Oczywiście, nagrywam też numery popowo-rockowe, ostatni wydałem podczas pandemii, to był utwór ‘Lepszy świat’, więc ten numer był taki mocniejszy. – odpowiada.

Bartek Wrona chce swoją muzyką przede wszystkim przekazywać dużo radości. Jak sam mówi, to właśnie jej brakuje na świecie najbardziej, szczególnie w rzeczywistości pandemicznej z którą musieliśmy się zmierzyć.

Jeśli jesteście ciekawi jakie dalsze plany muzyczne ma nasz gość, to zapraszamy do obejrzenia wywiadu w całości!