Poznańska firma wyróżniona za rzetelność i uczciwość

Dziś wieczorem, w hotelu Sheraton Grand Warsaw, odbyła się XI Gala Złotych i Diamentowych Certyfikatów Rzetelna Firma 2021. Wśród nagrodzonych jest poznańska Firma Ciszak.

Podczas Gali nagrodzono firmy z całej Polski. Wyróżnienia wręczono w czterech kategoriach: Złote Certyfikaty Rzetelności, Złote Certyfikaty Rzetelności i tytuł Kapitalna Firma, Diamentowe Certyfikaty Rzetelności oraz Diamentowe Certyfikaty i tytuł Kapitalna Firma. 

Laureatem prestiżowego Diamentowego Certyfikatu 2021 została poznańska Firma Ciszak zajmująca się produkcją sprzętu radiestezyjnego i świadcząca usługi z zakresu badania działek, domów, mieszkań oraz obiektów firmowych pod kątem tzw. promieniowania geopatycznego wywołanego najczęściej przez podziemne układy hydrogeologiczne znane też pod nazwą żył wodnych oraz przez uskoki geologiczne i anomalia geofizyczne. Firma oferuje również szeroką gamę wahadeł stosowanych w radiestezji i bioterapii, a także różdżek, amuletów i talizmanów wykorzystujące promieniowanie kształtu. Sztandarowym produktem Firmy Ciszak jest biżuteria Atlantów – pierścień i krzyż.  

– Od 30 lat zajmujemy się produkcją sprzętu radiestezyjnego, czerpiąc wiedzę i doświadczenie z tradycji dwóch pokoleń polskich radiestetów. Przez ten czas zdobyliśmy uznanie jakości i staranności wykonania, zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Od początku działalności uczciwość oraz solidność była i jest wpisana w DNA naszej firmy. Diamentowy Certyfikat Rzetelnej Firmy to wyróżnienie potwierdzające, że wyznawane przez nas wartości, którymi przez te 30 lat się zawsze się kierowaliśmy budując nasze relacje biznesowe, są bardzo wysoko cenione. Czas pandemii jest czasem bardzo trudnym dla biznesu. Wiele firm go nie przetrwało, a znalazły się i takie, nad czym ubolewam, które wykorzystywały pandemię, jako pretekst do nieetycznych zachowań w biznesie. Z drugiej strony, właśnie ten trudny czas sprawił, że nasza poznańska solidność nabrała jeszcze większego znaczenia dla kontrahentów i klientów. W logo Firmy Ciszak widnieje Ouroboros czyli smok pożerający własny ogon, będący symbolem ciągłego odradzenia się. Wierzę, że właściwe docenianie, takich wartości, jak rzetelność oraz uczciwość również się na nowo w biznesie odrodzi i staną się one najważniejszymi, obok jakości, wyznacznikami pozycji na rynku – mówi Grzegorz Ciszak, właściciel nagrodzonej firmy.

Rzetelna Firma to program potwierdzający rzetelność i transparentność w biznesie. Jego uczestnicy otrzymują Certyfikat Rzetelności, poświadczający brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Certyfikat wydawany jest w formie tradycyjnej oraz w elektronicznej. Jest on aktualizowany na bieżąco i dostępny online. Dzięki temu stanowi obiektywną informację o solidności i wypłacalności firmy. Rzetelna Firma skupia ponad 40. 000 tys. przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki.