Skorzystaj z okazji i kupuj AGD Whirlpool nawet 75% taniej

Remont kuchni to spory wydatek, teraz jednak możesz łatwo obniżyć koszt wymiany urządzeń AGD. W sieci studiów kuchennych Max Kuchnie trwa promocja, która pozwoli oszczędzić Ci czas i pieniądze. Sprawdź, jak kupować szybciej i taniej.

AGD Whirlpool – w Max Kuchnie w zestawie taniej

W trwającej obecnie w salonach Max Kuchnie promocji „Kup taniej w zestawie” możemy liczyć na ekstrarabaty na urządzenia Whirlpool zakupione w komplecie. Zniżka przysługuje nam zawsze na najtańszy produkt, a im większy zestaw sprzętów wybierzemy, tym będzie ona wyższa. Do wyboru mamy dwie opcje: 3+1 i 4+1, co oznacza, że premiowane są komplety składające się z czterech lub z pięciu urządzeń. A ile możemy zaoszczędzić?

Promocja na sprzęty Whirlpool 3+1 i 4+1

W Max Kuchnie, kupując AGD marki Whirlpool w cztero- lub pięcioelementowym komplecie, zyskujemy rabat na najtańsze z urządzeń. Jak wysokie zniżki nam przysługują?

Rabaty na zestawy Whirlpool 4+1

Zakup 5 urządzeń to premia w postaci 75% rabatu na najtańszy produkt. Dzięki tak wysokiej zniżce na przykład pięciopalnikową płytę gazową możemy kupić za mniej niż 300 zł, a koszt zakupu lodówki do zabudowy może być niższy niż 700 zł. Przynosi to naprawdę spore oszczędności w domowym budżecie.

Rabaty na zestawy 3+1

Tylko połowę ceny w Max Kuchnie zapłacimy za najtańszy sprzęt przy zakupie 4 urządzeń marki Whirlpool. Z 50-procentowym upustem możemy kupić chociażby płytę gazową albo indukcyjną.

Ale to nie koniec bonusów! Jeżeli jednocześnie zdecydujemy się na zakup mebli kuchennych w studiu Max Kuchnie, na sprzęty Whirlpool będziemy mogli uzyskać aż 5-letnią gwarancję.

AGD marki Whirlpool w studiach Max Kuchnie

W salonach sieci Max Kuchnie znajdziemy szeroki asortyment urządzeń marki Whirlpool. W zakresie dużego AGD będą to zarówno sprzęty wolnostojące, jak i do zabudowy o różnej funkcjonalności i zróżnicowanym designie. Bez problemu zatem będziemy w stanie wybrać te, które w pełni zaspokoją nasze potrzeby i oczekiwania, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zawsze możemy liczyć na pomoc ekspertów AGD, których znajdziemy w każdym ze studiów kuchennych Max Kuchnie.

Salony Max Kuchnie w Poznaniu i okolicach

Załącznik:
siec-studiow-kuchennych-max-kuchnie-w-calej-polsce.png

W Polsce mamy już ponad 300 studiów mebli kuchennych zrzeszonych w sieci Max Kuchnie. W każdym w nich otrzymamy kompleksowe usługi projektowania i urządzania kuchni na wymiar, wraz z możliwości zakupu sprzętów AGD, oświetlenia, mebli do jadalni, dekoracyjnych dodatków czy kuchennych akcesoriów. Gdzie szukać salonów Max Kuchnie i okolicach Poznania? W samym Poznaniu funkcjonują dwa salony należące do sieci:

  • KAMPRA – Galeria POLSKIE MEBLE, ul. Solidarności 34 oraz
  • KAPL Poznań, ul. Szwajcarska 14.

Jednak salony Max Kuchnie działają również w innych większych i mniejszych miejscowościach. W Wielkopolsce m.in. w Czarnikowie, Gnieźnie, Kaliszu, Kole, Krotoszynie, Międzychodzie, Odolanowie, Ostrowie Wielkopolskim, Szamotułach, Winiarach, we Wrześni czy Zbąszynie. Pełna lista studiów, wraz z ich adresami, dostępna jest na stronie: https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/.