Spa inne niż wszystkie zagościło w sercu Poznania

Nie ma chyba żadnych wątpliwości, że każdy z nas, raz na jakiś czas, musi oderwać się od swoich obowiązków, wyhamować i „zresetować” umysł. W takim momencie potrzebny jest odpoczynek! Zapracowany, zestresowany człowiek potrzebuje czasami, żeby ktoś inny zadbał o jego dobre samopoczucie.

W ostatnich latach pojawiło się wiele miejsc z ofertą SPA i relaksu weekendowego. Aby się odprężyć w ten sposób nie trzeba wcale jechać kilkadziesiąt kilometrów. Bardzo atrakcyjną ofertę zabiegów relaksacyjnych znajdziemy przecież w położonym w Poznaniu, na terenie Term Maltańskich, SPA 1306.

Skąd się wzięła ta intrygująca nazwa – SPA 1306? Okazuje się, że 1306 metrów – to jest głębokość, z której wydobywana jest woda geotermalna wykorzystywana między innymi do kąpieli prozdrowotnych oferowanych w ośrodku. 

Zabiegi i rytuały, które oprócz właściwości pielęgnacyjnych, przynoszą relaks i ukojenie, to zdecydowanie największa część oferty SPA 1306. Jej poszczególne elementy, takie jak: hydromasaże, peelingi, maski na ciało i masaże mogą stanowić również element organizowanych tam: wieczorów panieńskich, kawalerskich czy innych spotkań towarzyskich oraz cieszących się dużym zainteresowaniem pakietów daySpa. 

Jednym z częściej wybieranych (nie tylko w okolicach 14 lutego) pakietów jest  Randka w SPA”.  Inne, równie atrakcyjne pakiety, to: “Babskie Spotkanie” lub dedykowany towarzyskim spotkaniom panów – pakiet  “Męskie Sprawy”. Jeśli chcielibyście znaleźć coś idealnego dla siebie i w pełni wykorzystać płynące z tego korzyści, to skontaktujcie się z obsługą SPA 1306, która przygotuje dla Was specjalną ofertę.Poza hinduskimi klimatami z masażami: ‘Trzeciego Oka’ Shirodhara, Udvartana i Abyanga, SPA 1306 oferuje również bliskowschodnie ceremonie: Hammam i Rassoul. Ponadto jako jedno z niewielu miejsc w Wielkopolsce dysponuje pięknym, podgrzewanym, marmurowym stołem i łaźniami parowymi. A te wyjątkowe, odprężające zabiegi przeprowadzi profesjonalnie wyszkolona kadra.  

 

Podsumowując, warto zacytować słowa menadżerki SPA 1306, Anety Krajnik: 

„Głównym celem naszego Spa jest dawanie relaksu, stanu pełnego odprężenia fizycznego i psychicznego, dawanie czasu który poświęcicie tylko sobie. I tak naprawdę od Was zależy jak go wykorzystacie.

Spa 1306 (oprócz ceremonii Bliskiego Wschodu) oferuje pakiety relaksacyjne. Nie trzeba więc wyjeżdżać z miasta w poszukiwaniu odprężenia. Nasze Spa oferuje relaks w centrum miasta.

Położone w Termach Maltańskich SPA 1306 to bardzo urokliwe miejsce, o powierzchni ponad 1000 m2, zaaranżowane w taki sposób, by już od samego wejścia przenieść nas w orientalny klimat Indii, Maroka czy Turcji. Takie otoczenie, przesycone wschodnim, odprężającym klimatem, wzmacnia siłę ceremonii i rytuałów, co pozwoli całkowicie odpocząć Waszemu umysłowi i ciału!