Hej Poznań od 8:30

I tym razem nie zabraknie u nas wyjątkowych gości. Jednym z pierwszych gości Ani Drzazgi będzie Ryszard Tchorz, rzeczoznawca samochodowy, który podpowie nam na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu. Wyjaśni nam też, jak najczęściej sprzedający próbują nasz oszukać.

Kolejnym gościem będzie prezes ZKZL, Tomasz Lewandowski, z którym porozmawiamy o akcji Mieszkanie do remontu. To już trzecia edycja tej inicjatywy, a tym razem można ubiegać się o 28 lokali w ciekawych lokalizacjach i dużym zróżnicowaniu powierzchni mieszkań.

Chwilę po 9 do naszego studia zawita Anna Diller, która od lat pomaga kobietą w rozwijaniu ich biznesu. Z Anią Drzazgą porozmawia między innymi o tym, że siła jest kobietą!

Piotr Szulc z kolei porozmawia z Hanną Lizinkiewicz i i Pawłem Korczakiem, którzy przybliżą nam III Międzynarodowy Festiwal im. Józefa Madei. Jest to muzyczne przedsięwzięcie artystyczne z koncertami, wykładami, lekcjami mistrzowskimi oraz spotkania z wyjątkowymi artystami zarówno z Polski jak i zagranicy, które potrwa od 14 do 24 października.

Kolejnym gościem będzie Kat Piwecka, fotografka gwiazd i dziennikarka podróżnicza, która opowie o swojej miłości do Portugalii oraz o wystawie jej fotografii, która rozpoczyna się już w ten wtorek.

Widzimy się o 8:30!