Kolejne nielegalne wysypiska śmieci uprzątnięte

Strażniczka miejska z Referatu Poznań-Północ interweniowała w sprawie kolejnych nielegalnych wysypisk śmieci. Tym razem uporządkowano terenu w rejonie ulic: Jasna Rola, Rubież i Naramowicka.

 

Mimo, że Poznań od wieków słynął z porządku, to niestety nie wszyscy pamiętają, że opinię trzeba jeszcze popierać czynami. W ostatnim czasie na północy miasta pojawiły się kolejne nielegalne wysypiska śmieci.

Straż Miejska z Referatu Północ otrzymała zgłoszenie o zaśmiecaniu rejonu ul. Jasna Rola i terenu między cmentarzem a torami kolejowymi. Strażniczka rejonowa udała się we wskazane miejsce, gdzie zastała butelki, szkło i worki ze śmieciami komunalnymi.

Drugą z interwencji przeprowadzili patrolujący ul. Rubież strażnicy, którzy zauważyli śmieci i ubrania porozrzucane wokół kontenera na odzież.

Trzecią z sytuacji jest obszar przy hotelu przy ul. Naramowickiej, gdzie funkcjonariusze zauważyli zaśmiecony obszar parkingu. Znajdowały się tam nie tylko szklane butelki i puszki, ale także inne odpady komunalne.

W każdym z przypadków funkcjonariusze rozpoczęli procedurę uprzątnięcia terenu poprzez ustalenie zarządcy terenu, poinformowanie o zaśmieceniu i ustalenie terminu usunięcia odpadów. Wszystkie interwencje zakończyły się sukcesem i śmieci zostały uprzątnięte.