Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zacznij tydzień z “Hej Poznań”!
Zacznij tydzień z “Hej Poznań”!
Zaczynamy nowy tydzień z nową energią! Poniedziałkowy poranek to oczywiście nowy odcinek “Hej Poznań”. Z kim i o czym będziemy...
Czytaj więcej
Facebook-f Twitter Instagram
Codzienny Poznań
Codzienny Poznań
Menu
Wiadomości
Kultura
Sport
Styl życia
Biznes
Turystyka
Ekologia
Moto
Zdrowie
Hej Poznań
Historia Poznania
Nowe Miasto
Wilda
Jeżyce
Stare Miasto
Grunwald

Strona główna » Blog » Wiadomości » Zderzenie tramwaju z samochodem na ul. Starołęckiej

Zderzenie tramwaju z samochodem na ul. Starołęckiej

Na ul. Starołęckiej w rejonie Stomilu doszło do zderzenia samochodu z tramwajem. Ten pierwszy zablokował się na szynach i uniemożliwia przejazd przez torowisko w obu kierunkach, dlatego wstrzymano ruch tramwajowy. Na miejscu są już służby MPK Poznań.

Przez Codzienny Poznań AK fot. archiwum redakcjiW Moto, Nowe Miasto, Wiadomości, wypadkiDnia 15 października, 2021
Tagi: samochod-wpadl-na-torowiskozderzenie-samochodu-z-tramwajem

Nawigacja wpisu

Poprzedni
Poprzedni

Imieniny Ulicy Święty Marcin bez dobrze znanych atrakcji. Organizatorzy ogłosili program obchodów

Następny
Następny

„Zielony Ład – stop cierpieniu zwierząt!” – Partia Zieloni chce zmian w prawie

Zobacz również

  • Samochód wpadł na torowisko, utrudnienia na ul. Jana Pawła II
  • Zderzenie samochodu z tramwajem na ul. Jana Pawła II
  • Zderzenie samochodu z tramwajem na ul. Jana Pawła II
  • Zderzenie samochodu z tramwajem na ul. Krzywoustego
  • Samochód wpadł na torowisko na ul. Jana Pawła II
  • Zderzenie samochodu z tramwajem na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Baraniaka
  • Wypadek na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Krańcowej
  • Zderzenie samochodu z tramwajem na ul. Zamenhofa – utrudnienia w ruchu tramwajowym i kołowym
49 lat temu połączono tramwajami pl. Wielkopolski ze Śródką
49 lat temu połączono tramwajami pl. Wielkopolski ze Śródką
A. Karczewska
Rury Poznańskie, czyli słodka poznańska tradycja
Rury Poznańskie, czyli słodka poznańska tradycja
A. Karczewska
76 lat temu uruchomiono pierwszą po wojnie autobusową linię podmiejską
76 lat temu uruchomiono pierwszą po wojnie autobusową linię podmiejską
A. Karczewska
Fontanna Wolności działa od 14 lat
Fontanna Wolności działa od 14 lat
poladm
Więcej
 
 
Polska
Sport
Biznes
Lifestyle

© 2026 CodziennyPoznań

Polityka prywatności
Reklama
Kontakt

Realizacja