Drugi dzień Wystaw Psów Rasowych na MTP

Niedziela była drugim dniem, podczas którego na Międzynarodowych Targach Poznańskich gościły psy prezentowane w ramach Wystawy Psów Rasowych. Dziś wyłoniono Zwycięzcę Polski 2021.

 

W sobotę i niedzielę w targowych pawilonach można było oglądać psie piękności. Łącznie niemal 5 tysięcy czworonogów prezentowało się w 40 ringach, reprezentując 250 ras. Wśród nich były zarówno te dobrze znane, jak i nieco mniej popularne. Wszystkie jednak wzbudzały duże zainteresowanie ze strony zwiedzających.

W sobotę wyłoniono psy, które będą mogły pojechać na Crufts 2022 – imprezę organizowaną przez Kennel Club, będącą największą i najbardziej znaną wystawą psów na świecie. W niedzielę z kolei wyłoniono Zwycięzcę Polski 2021.

W ramach wystaw na terenie MTP odbył się także kiermasz. Można było tam kupić przysmaki, smakołyki i karmy dla swoich pupili, w tym te najwyższej jakości i do określonej specjalnej diety. Można było tez zaopatrzyć się w kosmetyki dla psów oraz akcesoria takie jak m.in. smycze, obroże czy poduchy.