Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w sobotę 20 listopada 2021 r., w związku z demontażem żurawia wieżowego, zamknięty zostanie przejazd ul. Górczyńską na wysokości posesji 17 i 19, na odcinku jednokierunkowym od ul. Jarochowskiego do ul. Głogowskiej.
 
Sąsiadujące z wygrodzonym rejonem prac odcinki ul. Górczyńskiej będą w tym czasie dwukierunkowe, a w związku z tym na ulicy obowiązywać będzie zakaz parkowania – prosimy kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem. Trasy objazdów poprowadzono ulicami Sielską i Palacza.
 
Od 20 listopada do 3 grudnia 2021 r., natomiast w związku z budową sieci wodociągowej wraz z przyłączem do budynku przy ul. Dmowskiego 81 w Poznaniu, ul. Dmowskiego na wysokości posesji będzie zwężona do jednego pasa. Ruch na tym odcinku ulicy odbywać się będzie wahadłowo i w razie potrzeby może być sterowany ręcznie.
 
Sygnalizacja świetlna na sąsiednim skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i Krauthofera zostanie na czas prac przełączona w tryb ostrzegawczy. Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie czasowo obniżona do 30 km/h.