Czas na postacie Marioinex – poznaj Klocki Mini Waffle City Street

Zbudowane z klocków domki i inne konstrukcje mogą z powodzeniem stać się rekwizytami podczas innej zabawy. W połączeniu z dodatkowymi akcesoriami dają ogromne pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni. Jeden z najlepszych w Polsce producentów zabawek rozwija swój asortyment. W ofercie pojawiły się nowe zestawy z figurkami – czas na postacie Marioinex! Przedstawiamy klocki Mini Waffle City Street!

Klocki Mini Waffle City Street – co to takiego?

Klocki Mini Waffle City Street to zestaw składający się z ponad 280 elementów oraz 4 funkcyjnych figurek i dodatkowych akcesoriów. Pozwala stworzyć ruchliwe skrzyżowanie w małym miasteczku, a wraz z nim m.in. budynki, samochody, latarnie uliczne itp. Do opakowania dołączona jest szczegółowa instrukcja, ale dziecko może równie dobrze puścić wodze wyobraźni i samo coś zbudować.

Wyjątkowy kształt klocków Mini Waffle City Street, zgodnie z nazwą przypominający wafla/ hasztaga/kratkę, daje wiele możliwości małemu budowniczemu. Liczne wypustki i otwory pozwalają na kilka sposobów łączyć ze sobą poszczególne elementy. W ten sposób da się łatwo tworzyć rozmaite płaskie oraz przestrzenne konstrukcje. Przy tym klocki są odpowiednie już dla maluszków w wieku 3+.

Co wyróżnia zestaw klocków Mini Waffle City Street?

Zestaw klocków Mini Waffle City Street jest jednym z pierwszych pakietów Marioinex, do których dodane zostały figurki. Małe, urocze postacie dodatkowo urozmaicają zabawę. Każda z nich ma swoje imię oraz usposobienie, ale dziecko jak najbardziej może samodzielnie tworzyć nową narrację i realizować własne scenariusze.

Klocki Mini Waffle City Street skutecznie rozbudzają wyobraźnię i kreatywność maluchów. Do tego sam proces ich układania jest dobrym ćwiczeniem psychomotorycznym. Pozwala trenować m.in. precyzję, cierpliwość oraz koordynację ręka-oko. Do tego zabawa rozwija inteligencję przestrzenną i pomaga się wyciszyć.

Ogromną zaletą klocków Mini Waffle City Street jest też ich wykonanie – wytwarza się je z nowoczesnego tworzywa sztucznego. Są nietoksyczne, hipoalergiczne, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Do tego w 100% podlegają recyklingowi.

Dlaczego warto wybrać Klocki Mini Waffle City Street Marioinex?

Klocki Mini Waffle City Street Marioinex od początku do końca powstają w naszym kraju i są w pełni produktem polskim. Ich design pod każdym względem jest dostosowany do potrzeb najmłodszych, dlatego mają pozytywny wpływ na rozwój dzieci oraz są całkowicie bezpieczne. Podobają się maluchom, a także są doceniane przez specjalistów – firma Marioinex otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w takich konkursach, jak m.in. „Świat Przyjazny Dziecku” czy „Zabawka Roku”.

Maluch budujący rozmaite konstrukcje, a następnie odgrywający fantazyjne scenariusze przy pomocy figurek, rozwija swoją kreatywność oraz ćwiczy koordynację ruchową. Zależy Ci na tym, by Twoje dziecko bawiło się w możliwie najzdrowszy oraz najbezpieczniejszy sposób? Wybierz unikalne klocki Mini Waffle City Street!