Pomysł na wyjątkowy prezent od Warsztat Art

Natalia Werstak z Warsztat Art podzieliła się z nami nowym pomysłem na wyjątkowy, indywidualny podarunek jakim jest kosz prezentowy. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwość pełnego dostosowania jego zawartości do zainteresowań czy upodobań danej osoby.

 

Zbliżają się święta, a to oznacza, że już niedługo wszyscy tłumnie wyruszymy do sklepów w celu poszukiwania prezentów dla naszych bliskich. I chociaż samo obdarowywanie bliskich nam osób przynosi ogromną radość, to jednak wybór prezentu często bywa nie lada wyzwaniem.

Do naszego studia Natalia przyniosła dwa przykładowe kosze prezentowe i trzeba przyznać, że oba wyglądały imponująco. Jak się okazuje, sam pomysł i realizacja tego projektu trwały bardzo długo. Nasz gość podkreśla, że ważne było utrzymanie głównej idei Warsztat Art czyli całkowitej rezygnacji ze sztucznych kwiatów i innych elementów. Dlatego właśnie rośliny zaprezentowane przez Natalię w koszach prezentowych są żywe.

Natalia zaznacza, że choć z takim pomysłem na upominek Warsztat Art wychodzi teraz, to opcja zakupu koszów będzie dostępna przez cały rok – w końcu okazje do obdarowywania bliskich to nie tylko urodziny czy święta. Co możemy znaleźć w koszach prezentowych?

Przede wszystkim bazujemy na tym, że są to produkty od lokalnych brandów. Jeżeli nie z Wielkopolski to ogólnie ceramika będzie nasza, polska. Tutaj jest świeca i miód z lokalnej pasieki spod Poznania od Kulmy, jest ceramika z okolic Wrocławia, ale też piękna, wszystko ręcznie robione. Naprawdę ma piękny, ergonomiczny kształt i potrafi urzec. – opowiada Natalia Werstak

W boxach mogą pojawić się też słodkości, takie jak np. makaroniki wypiekane przez zaprzyjaźnioną piekarnię czy specjalnie wypalana kawa. Warto podkreślić, że taki kosz prezentowy, pomimo swojego indywidualnego charakteru, jest też upominkiem bardzo uniwersalnym.

– Możemy sobie ten kosz skompletować razem i możesz mi podpowiedzieć co Twoja przyjaciółka uwielbia, jaki zapach świeczki i będzie to bardziej autorskie, albo jakie kwiaty mają się znaleźć, bo kwiaty mogą być żywe, a może to być również bukiecik z suszu i możemy to wysłać, to nie jest żaden problem. Tak samo wino, które tutaj też mamy i które nam dobiera Michał z Wine Love też tutaj w Poznaniu, jak mu podpowiesz jakiego bukietu ma szukać, to on jeszcze do tego ręcznie wypisze bilecik jakie jest to wino. – dodaje Natalia.

Podsumowując, taki kosz prezentowy może być idealnym podarunkiem zarówno dla bliskich nam osób, jak i dalszych znajomych czy nawet współpracowników. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, posłuchajcie rozmowy Ani Drzazgi z Natalią lub odwiedźcie Warsztat Art mieszczący się przy ul. 23 lutego w Poznaniu.