Open Showroom TUTU w Starym Browarze

W piątek, 26 listopada, rozpocznie się kolejny z cyklu otwartych showroomów organizowanych przez butik TUTU w Starym Browarze. Na spotkanie ponownie zaproszono najciekawsze rodzime brandy, które przedstawią unikatowe kroje i projekty modowe

 

Agata Królikowska, właścicielka i twórczyni butiku TUTU Polscy Projektanci w Starym Browarze kolejny raz zaprasza do Poznania rodzime brandy z całego kraju, aby wspólnie móc podziwiać polską kreatywność modową.

Już w piątek oraz sobotę, 26 i 27 listopada w Starym Browarze, w godz. 9.00-21.00 zbiorą się znane, polskie marki z całej Polski.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, więc każdy zainteresowany może z bliska przyjrzeć się zjawiskowym projektom. To wyjątkowa okazja, aby dotknąć, a co więcej przymierzyć zaprojektowane ubrania, biżuterię, jak i akcesoria, które na co dzień dostępne są wyłącznie w butikach w innych lokalizacjach Polski oraz online. Podczas wydarzenia każdy uczestnik może skomponować ubrania od różnych projektantów, a tym samym stworzyć własny niepowtarzalny styl.

W tych dniach będzie można zobaczyć unikalne ubrania oraz dodatki projektantów i projektantek z Vasina Studio, SNY vision, Snaski, Mia my image art, Mani Flame, Pani-ka, Kosowska, Synthetic, Lik Dorota, Bucle, Fio, , Czajkowski, ZUZU, Mitosito, No Sugar, Palone candles, Mellow scent, Achach jewellery, a także TUTU feat. Nalu Bodywear, CH UNITY, Risk Made in Warsaw, Lidia Kalita, Just Paul, Bohema Clothing, Kopi oraz Marcelina Jarnuszkiewicz.

Całe wydarzenie ma zachęcić społeczność do kupowania ubrań lokalnych, czyli polskich marek.