Hej Poznań

Już w poniedziałek o 8:30 ruszamy z kolejnym odcinkiem programu Hej Poznań! Piotr Szulc i Ania Drzazga zaprosili do naszego studia wyjątkowych gości z którymi porozmawiają między innymi o bezpieczeństwie, filmach czy Targach Hobby. Opowiemy Wam też o naszym nowym programie Lifestyle Poznań!

 

Jednym z pierwszych gości w naszym studio będzie Małgorzata Kuzdra z ZEF Filmowe Okno na Europę. Z Anią Drzazgą porozmawia o ciekawym projekcie, który z założenia ma na celu wskazywanie i promowanie wartościowych filmów dla dzieci i młodzieży. Zespół Edukatorów Filmowych wyłania najcenniejsze tytuły dla młodego widza np. spośród premier kinowych czy festiwali filmowych.

Z kolei Piotr Szulc zaprosił do nas Krzysztofa Jahns, stand-upera z którym porozmawia na temat tego, jak ta dziedzina rozrywki zmieniała się w Polsce przez ostatnie lata. Warto dodać, że stand up cieszy się coraz większym powodzeniem i wbrew pozorom niewiele ma wspólnego ze znanymi nam kabaretami. Nasz gość opowie nam też o wyjątkowym wydarzeniu, które odbywa się w Ohia Bar już w najbliższy piątek!

Już 4 i 5 grudnia w Poznaniu odbędą się Targi Hobby pod hasłem ‘Z pasji się nie wyrasta’. Pojawi się między innymi strefa gier planszowych i klocków lego. Więcej na temat tego wydarzenia opowie nam Ewelina Janik – gość Piotra Szulca.

Lifestyle Poznań to nowy program, który wystartował niedawno na antenie Codziennego Poznania. Ania Drzazga zaprosiła do naszego studia Marię Frąckowiak, która co tydzień zabiera Was w miejsca warte Poznania!

Solve for Tomorrow to program, w którym młodzi ludzie mierzą się z aktualnymi wyzwaniami współczesnego świata. Nadrzędnym celem tej inicjatywy jest rozwijanie kompetencji przyszłości i budowanie poczucia sprawczości. W naszym studio pojawi się Sylwia Sady, która w rozmowie z Anią Drzazgą opowie nam więcej o tym projekcie i przedstawi uczestników półfinału, do którego zakwalifikowały się aż 3 zespoły.

Około godziny 10 zabierzemy Was na niesamowitą wycieczkę po Poznaniu! Piotr Porawski z Auto Compol przedstawi nam nowe Renault Arkana – imponującego, błyszczącego SUVa coupe. To będzie wyjątkowy wywiad!

Widzimy się w poniedziałek!