Licytacja kolejnych lokali użytkowych na Świcie

W czwartek, 9 grudnia,  Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych po raz kolejny organizuje aukcje najmu lokali użytkowych. Tym razem w licytacji wystawione będą lokale, znajdujące się w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt w Poznaniu. Rejestracja na wydarzenie jest już dostępna.

 

Już w najbliższy czwartek, 9 grudnia, o godz. 12.00, Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje kolejne licytacje lokali użytkowych. Tym razem dla zainteresowanych kupców, wystawione na aukcji zostaną trzy lokale o dużej powierzchni (ok. 180 m2), mieszczące się w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt w Poznaniu. Jeden z lokali znajduje się na piętrze, natomiast pozostałe mieszczą się na parterze. Każdy wyposażony jest w szereg udogodnień, w tym klimatyzację, ogrzewanie, instalację przeciwpożarową, internet oraz wszystkie niezbędne media. Dwa z przedstawianych lokali staną się gratką dla przedsiębiorców branży gastronomicznej, ponieważ są one specjalnie dostosowane do prowadzenia tego typu działalności.

Licytacja jest idealną okazją do zakupu przestronnych lokali z dogodnymi warunkami w często niższej niż rynkowa cenie.

Aby wziąć udział w licytacjach należy zarejestrować się na stronie www.aukcjelokali.pl, tam też znajdują się wszystkie licytacje miejskich lokali użytkowych organizowane przez ZKZL. Do środy, 8 grudnia, trzeba także dokonać wpłaty wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu.

Na stronie internetowej dostępne są zdjęcia i wszelkie niezbędne informacje na temat każdego z lokalów oraz regulamin uczestnictwa w licytacjach.