Poznań opisany w przepowiedniach Fatimskich. Jaki czeka nas los?

Początek roku to zawsze czas nowych przepowiedni. Nostradamus, Święty Malachiasz, Edgar Cayce, Ingo Swann (tzw. Remote Viewing) czy Baba Wanga to wielcy jasnowidze opisujący przyszłość Świata.

Jednak mało kto wie, że jedna z sióstr, które otrzymały objawienie Matki Boskiej z Fatimy przepowiedziała mroczną, najbliższą przyszłość świata, Polski i co ciekawe także Poznania.

Siostra Łucja dos Santosa z Portugalii Jako 10-letnia dziewczynka była najstarszym z trojga dzieci, które były świadkami zdarzeń uznanych za objawienia maryjne od maja do października 1917 w Fatimie. Towarzyszyli jej kuzyni, rodzeństwo Franciszek i Hiacynta Marto.

Przepowiednia przed śmiercią
Zmarła w 2005 r. ale przed śmiercią pozostawiła swoje wizje i przekazy dotyczące przyszłości świata, III wojny światowej z użyciem broni jądrowej oraz jaką rolę odegrała w tym konflikcie Polska i co ciekawe część wizji poświęciła także naszemu miastu.

“Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia. Zbuduje nowy dom braterstwa wszystkich narodów świata, a dla swoich dzieci będzie matką. Nikogo nie odrzuci, nie potępi, lecz przygarnie” przekazała swoje widzenie dotyczące Polski Łucja.


Siostra miała opisać nawet poszczególne polskie miasta, które zostaną oszczędzone lub ucierpią:

“Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi”.