Hej Poznań na żywo od 8:30

W najnowszym programie programie “Hej Poznań” Anna Drzaga i Piotr Szulc zapraszają na spotkanie z ciekawymi gośćmi . W programie na żywo pojawią się .

8.30 Parowozownia Wolsztyn to kawał pięknej historii transportu i jego pasjonatów. O nowym serialu dokumentalnym opowie Michał Ciszak prezes codziennypoznan.pl. A premiera pierwszego odcinka tej produkcji już w niedzielę 23 stycznia o 19:00 na i kanale Youtube codziennypoznan.pl oraz na Facebook.  

8.50 Anna Gruszecka, dyrektor Biblioteki Raczyńskich opowie o najnowszym raporcie “Co Czytają Poznaniacy”. Co jest na szczycie listy? Dowiecie się tego już w najbliższy poniedziałek.

9.10 “Zwiedzających jest tylu, że wystawę trzeba było przedłużyć” czyli niesamowita wystawa obrazów Vilhelma Hammershoi-a. O tym projekcie, a także wielu innych wydarzeniach kulturalnych na terenie tej instytucji opowie Aleksandra Sobocińska z Muzeum Narodowego.
Nikwax wytwarza wysokiej jakości produkty do czyszczenia i impregnacji, które przedłużają okres wykorzystania i utrzymywania właściwości odzieży, obuwia i sprzętu. Czy pracujesz czy spędzasz na dworze swój wolny czas Nikwax pozwala Ci cieszyć się nieprzemakalnością. O filozofii i misji firmy rozmawiamy z Tomaszem Krukiem. Co czeka nas w nowym roku 2022 według kalendarza chińskiego? Rozpoczęcie chińskiego Nowego Roku przypada na 1 lutego i będzie to Rok Tygrysa. Komu będzie sprzyjał, kto powinien uważać a kto w polityce jest małpą – dowiecie się oglądając wywiad z Mistrzem Feng shui, kulturoznawcą Jackiem Krygiem.