Na żywo od 8:30

Nasi dziennikarze przygotowują kolejny odcinek programu „Hej Poznań” . Anna Drzazga postawiła na wyjątkowe osobowości.

Na początek na naszych kanapach usiądzie Szymon Brodziak opowie o efektach niezwykłej współpracy z MTP Poznań z okazji 100-lecia Targów Poznańskich. Pokażemy nie publikowany wcześniej film ukazujący kulisy pracy tego wyjątkowego artysty.
Później na naszej sofie usiądzie Joanna Mazur, Prezeska z Fundacja Odzyskani,  rozmawiamy o działaniach kierowanych do młodych  do młodych ludzi w wieku od 13 do 25 lat, szczególnie do tych, których start w dorosłe życie z przyczyn środowiskowych jest utrudniony. 
Anna Dziewiątka Akademicki Klub Kajakowy “Panta rei” o kajakarstwie jako sposobie na życie i odpoczynek.
Widzów nie zawiedzie również nasza lokalna gwiazda czyli Jakub Reszka, który postawił w ten poniedziałek na smaki regionów.
Za sprawą Piotra Szulca naszym studio zagości papież czyli Michał Kalita, odtwórca roli Karola Wojtyły w najnowszej premierze Teatru Polskiego w Poznaniu pod tytułem Śmierć Jana Pawła II.  
Dr Anna Kostiukow opowie o darmowe konsultacjach fizjoterapeutycznych dotyczących wada postawy u dzieci. Jak zadbać o nasze pociechy zawczasu?
Iwona Liszczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji opowie o tym jak uchronić się przed Spoofingiem, czyli prawdziwej pladze przestępstw internetowych.