Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zacznij tydzień z “Hej Poznań”!
Zacznij tydzień z “Hej Poznań”!
Zaczynamy nowy tydzień z nową energią! Poniedziałkowy poranek to oczywiście nowy odcinek “Hej Poznań”. Z kim i o czym będziemy...
Czytaj więcej
Facebook-f Twitter Instagram
Codzienny Poznań
Codzienny Poznań
Menu
Wiadomości
Kultura
Sport
Styl życia
Biznes
Turystyka
Ekologia
Moto
Zdrowie
Hej Poznań
Historia Poznania
Nowe Miasto
Wilda
Jeżyce
Stare Miasto
Grunwald

Strona główna » Blog » Wiadomości » Nie działa sygnalizacja na ul. Matyi – utrudnienia na skrzyżowaniu z ul. Wierzbięcice i Niezłomnych

Nie działa sygnalizacja na ul. Matyi – utrudnienia na skrzyżowaniu z ul. Wierzbięcice i Niezłomnych

Na skrzyżowaniu ul. Matyi, Wierzbięcice i Niezłomnych nie działa sygnalizacja świetlna. Powoduje to duże spowolnienie ruchu, a momentami także chaos na samym skrzyżowaniu.

Przez Codzienny Poznań AK fot. czytelnikW Informacje drogowe, Moto, Wiadomości, WildaDnia 10 marca, 2022
Tagi: sygnalizacja-swietlna-nie-dziala

Nawigacja wpisu

Poprzedni
Poprzedni

NFZ przywraca kolejne miejsca w szpitalach likwidując te covidowe. Wskazuje też na wysoki poziom zachorowalności

Następny
Następny

Zderzenie tramwajów na ul. Zamenhofa – objazdy dla tramwajów i autobusowa komunikacja zastępcza

Zobacz również

  • Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Hetmańskiej i 28 Czerwca 1956r
  • Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Hetmańskiej i Kolejowej
  • Nie działa sygnalizacja świetlna na ul. Matyi
  • Po majówce utrudnienia na Wildzie
  • Jeden kierunek ruchu i zmiany w parkowaniu na ul. Czarnieckiego
  • Zmiany na kolejnych ulicach Wildy i Łazarza
  • Dwa dni prac na ul. Górna Wilda, zmiany na ul. Załęże
  • Ulica 28 Czerwca od jutra w rozbudowie
49 lat temu połączono tramwajami pl. Wielkopolski ze Śródką
49 lat temu połączono tramwajami pl. Wielkopolski ze Śródką
A. Karczewska
Rury Poznańskie, czyli słodka poznańska tradycja
Rury Poznańskie, czyli słodka poznańska tradycja
A. Karczewska
76 lat temu uruchomiono pierwszą po wojnie autobusową linię podmiejską
76 lat temu uruchomiono pierwszą po wojnie autobusową linię podmiejską
A. Karczewska
Fontanna Wolności działa od 14 lat
Fontanna Wolności działa od 14 lat
poladm
Więcej
 
 
Polska
Sport
Biznes
Lifestyle

© 2026 CodziennyPoznań

Polityka prywatności
Reklama
Kontakt

Realizacja