Zmiany na ul. Krzywoustego wcześniej niż planowano. Utrudnienia na wyjeździe ze Szczepankowa

Wcześniej niż początkowo planowano zostanie zamknięty wyjazd ze Szczepankowa na ul. Krzywoustego w kierunku autostrady A2 i Kórnika. Zmiany nastąpią już dzisiejszej nocy. Co ze zjazdem?

 

Na ul. Krzywoustego prowadzone są prace związane z remontem nawierzchni jezdni na nitce wylotowej z miasta na odcinku od wiaduktu Franowo do węzła autostradowego Poznań – Krzesiny.

Początkowo planowano, że najbliższa zmiana organizacji ruchu związana z utrudnieniami na zjeździe i wyjeździe z ul. Krzywoustego zostanie wprowadzona 19 kwietnia. Jak poinformowano, w związku z postępem prac, kolejny etap rozpocznie się jednak wcześniej.

Już dzisiejszej nocy, czyli z 14 na 15 kwietnia, wyjazd z ul. Torowej w ul. Krzywoustego, czyli na nitkę w kierunku autostrady A2 i Kórnika zostanie zamknięty. Objazd możliwy będzie przez ul. Krzywoustego w kierunku centrum miasta do węzła przy ul. Klenowskiej i Kinepolis.

Jednocześnie zjazd z ul. Krzywoustego w ul. Torową, czyli na Szczepankowo będzie utrzymany, jednak możliwe jest wprowadzenie korekty jego przebiegu przez wyspę dzielącą.