“Klasykiem po mieście”, czyli parada klasyków motoryzacji

Miłośnicy i posiadacze klasków motoryzacyjnych mogą odliczać dni do wyjątkowej parady „Klasykiem po mieście”. Wydarzenie odbędzie się na Torze Poznań, a organizatorzy przygotowali szereg atrakcji.

 

Będzie to już drugie spotkanie klasyków na Torze Poznań, na które zapraszają Giełda Klasyków, WTC Warch This Car, Puchar Youngtimer Party oraz Car Spotted: Wielkopolska. To okazja, by pochwalić się swoim klasykiem motoryzacji, przejechać nim po Torze Poznań, a dla tych, którzy nie mają własnego, do podziwiania innych w jednym miejscu.

W ramach wydarzenia przygotowano paradę klasyków, która przejedzie po torze, a także konkurs z nagrodami. To gratka zarówno dla posiadaczy jak i miłośników klasyków motoryzacji, którzy nie posiadają swoich „czterech kółek” w tej kategorii, ale lubią na nie popatrzeć, zwłaszcza w ruchu. Będzie można porozmawiać, podziwiać i zrobić zdjęcia.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 maja, od godziny 11:00 do ok. 14:00. Co zrobić, by wziąć udział w paradzie? Wystarczy przyjechać swoim klasykiem o 11:00 na Tor Poznań i udać się do biura z aktualnym OC oraz badaniem technicznym samochodu. Pojazdy, które otrzymają ważną naklejkę i przykleją ją na szybę zostaną wpuszczone na nitkę toru.

Wydarzenie jest bezpłatne.